Kayak Kıyafeti Seçimi
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kayak Kıyafeti Seçimi

Standart Kayak Kıyafeti Seçimi

Selamlar öncelikle,cok fena kafam karışmış durumda yardımınıza ihtiyacım var.
    Bu sene proshop sağolsun parkpipe tarzı bi kayak takımı almamda yardımcı oldular (proshopa özellikle Hakan beye teşekkürler).

Şimdi asıl meseleye gelelim bunların üstüne giyecek kıyafetim yok

Mont olarak bnlar var seceneklerde;
    SPXSHOP.COM KAYAK SNOWBOARD TENİS VE YÜZÜCÜ MALZEMELERİ - OAKLEY - VANS - THE NORT FACE - BURTON - ROSSIGNOL - BABOLAT - DUNLOP - FLOW - RIPCURL EN UYGUN FİYAT EN ÇOK SEÇENEK | Ürünün Büyük Resmi
    SPXSHOP.COM KAYAK SNOWBOARD TENİS VE YÜZÜCÜ MALZEMELERİ - OAKLEY - VANS - THE NORT FACE - BURTON - ROSSIGNOL - BABOLAT - DUNLOP - FLOW - RIPCURL EN UYGUN FİYAT EN ÇOK SEÇENEK | Ürünün Büyük Resmi

sizce hangisi uyar bu takımın üstüne.umarım reklama girmemiştir.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Standart Cevap: Kıyafet yardım

Hayirli olsun chillout kayak takimlarin,

Mont olarak ben ikinci linktekini beyendim
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Alıntı Extreme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun chillout kayak takimlarin,

Mont olarak ben ikinci linktekini beyendim
    Teşekkürler extreme,2.si bndede ağır basıyor acıkcası ama yakından görerek alma imkanım olmadığı için, tek sansım var onuda iyi değerlendirmeliyim

Alıntı chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler extreme,2.si bndede ağır basıyor acıkcası ama yakından görerek alma imkanım olmadığı için, tek sansım var onuda iyi değerlendirmeliyim
    Ben yine israrla iki diyorum
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Volcom ürünlerine de bir göz atın derim...
    GoncaOnusluel
    GO

Alıntı dragonfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volcom ürünlerine de bir göz atın derim...
    varmıdır türkiye'de satısını yapan birileri

FreedomSports(İstanbul) satışını yapıyor. Emre Bey severek ilgilenecektir sizinle. Sitelerinden ürünleri beğenip, kargo ile gönderim yapmalarını istiyorum ben telefon ederek..
    GoncaOnusluel
    GO

Alıntı chillout Nickli Üyeden Alıntı
    varmıdır türkiye'de satısını yapan birileri
    Freedom sports satiyor ancak online alisveris imkani yoktu bildigim kadariyla.
    Everyman Dies; NOT Everyman Really Lives...

İşimi kolaylaştırcağınıza beni iycene zora sokuyorsunuz saka bi yana,
    Burtonun kesimleri ve modelleri daha cok hosuma gidiyor,hazır spxte satıyorken birine karar verip kurtulmam gerek bu kararsızlıktan.3 modele odaklanıp bi yardım eli uzatalım lütfen

kayak takımlarıma uysun diyorsan 2. uyuyor pek güzel. ama ben olsam 1.yi alırdım zannediyorum. kolay gelsin

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler