SPX Olgarlar Grupta Merrell Marka Müdürü Olmak Istermisiniz ? - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: SPX Olgarlar Grupta Merrell Marka Müdürü Olmak Istermisiniz ?

Standart Cevap: SPX Olgarlar Grupta Merrell Marka Müdürü Olmak Istermisiniz ?

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni favorimiz merrell demek ki sayın seyirci...
    Evet evet 2 yıl falan oluyor gördüm denedim ve aldım halen kullanıyorum ama boşuna ısrar etmesinler merrell marka müdürlüğü veya genel müdürlüğü falan istemiyorum bir müdürlük yeterince uğraştırıyor zaten
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

...çünkü MERREL markası da artık SPX Olgarlar Gruba katıldı...

Kubra@olgarlargroup.com
    Paylaşım için teşekkürler. Tüm müdür adaylarına başarılar diler, ilerisi için daha rekabetçi bir fiyat politakası izlemelerini temenni ederim. Gerçekten Merrell markasının Türkiye'de tanınırlığı bazı arkadaşlarımızın da dile getirdiği gibi oldukça sınırlı.

Merrell markasıyla ilgili herhangi ticari bağlantım yok ama kullandığım 2 ürününden de memnun olduğumu söylemeliyim. Goratex ürününü Palandöken başta olmak üzere Kartalkaya, Uludağ, Ilgazdaki yürüyüşlerimizde tepe tepe kullandım, hala sorunsuz şekilde kullanıyorum(bu kadar reklama umarım nazar değmez...).

Benim sorum konu ile doğrudan bağlantılı değil ama aklıma takıldı.

Merrell botlarımdan bir tanesini geçen sene yanlış hatırlamıyorsam Ankaradaki Spx mağazasından almıştım. Bir başka deyişle, Merrell ürünleri SPX mağazalarında geçmişte satılıyordu. Burada Merrell'ın SPX'e katılımından kasıt tam olarak nedir? Diğer yandan, Merrell'ın Türkiye ana dağıtıcısı Yeşil kundura idi. Bu durumda bir değişiklik var mı? Bildiğim kadarıyla Yeşil hala Merrell ürünlerini satmaya devam ediyor.

Alıntı Riverside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler. Tüm müdür adaylarına başarılar diler, ilerisi için daha rekabetçi bir fiyat politakası izlemelerini temenni ederim. Gerçekten Merrell markasının Türkiye'de tanınırlığı bazı arkadaşlarımızın da dile getirdiği gibi oldukça sınırlı.

Merrell markasıyla ilgili herhangi ticari bağlantım yok ama kullandığım 2 ürününden de memnun olduğumu söylemeliyim. Goratex ürününü Palandöken başta olmak üzere Kartalkaya, Uludağ, Ilgazdaki yürüyüşlerimizde tepe tepe kullandım, hala sorunsuz şekilde kullanıyorum(bu kadar reklama umarım nazar değmez...).

Benim sorum konu ile doğrudan bağlantılı değil ama aklıma takıldı.

Merrell botlarımdan bir tanesini geçen sene yanlış hatırlamıyorsam Ankaradaki Spx mağazasından almıştım. Bir başka deyişle, Merrell ürünleri SPX mağazalarında geçmişte satılıyordu. Burada Merrell'ın SPX'e katılımından kasıt tam olarak nedir? Diğer yandan, Merrell'ın Türkiye ana dağıtıcısı Yeşil kundura idi. Bu durumda bir değişiklik var mı? Bildiğim kadarıyla Yeşil hala Merrell ürünlerini satmaya devam ediyor.
    Açıkçası detayları bende bilmiyorum , ama sanırım daha önce deneme satışları yapıyorken artık daha büyük bir anlaşma ile marka yı almışlar diye düşünüyorum. Sanırım Billabong vs. gibi markalarından biri olacak Merrell de

Alıntı duygusss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duygusal kısmı nasılmış peki ))
    Adidas-Nike gibi markalardan (aynı kategoride)birazcık pahalı ,salomon dan biraz ucuz
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler