Türkiye Üniversitelerarası Kış Oyunları
Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
120 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Türkiye Üniversitelerarası Kış Oyunları

Standart Türkiye Üniversitelerarası Kış Oyunları

Emrah abiyle konusurken erzuruma gideceğimi bahsettim az önce. Konu açmamı rica etti. ODTÜyle beraber olimpiyatlara bende gidiyorum. Halfpipe ve slope style kategorilerine giricem. ( Slalom tarzım degil ) Umarım benim içinde güzel bi deneyim olur. Baska katılan üniversiteli varsa başarılar

Standart Cevap: Universite kış olimpiyatlarına gidiyorum

Başarılar dilerim.
    Everyman Dies; NOT Everyman Really Lives...

açıkçası gurur duydum, sitemizden bir arkadaşın yarışını takip etmek çok daha anlamlı olacak.
    Başarılar Burak
    Bu arada nasıl başvurdun, hangi aşamalardan geçtin anlatsana biraz ?

Alıntı burakflex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah abiyle konusurken erzuruma gideceğimi bahsettim az önce. Konu açmamı rica etti. ODTÜyle beraber olimpiyatlara bende gidiyorum. Halfpipe ve slope style kategorilerine giricem. ( Slalom tarzım degil ) Umarım benim içinde güzel bi deneyim olur. Baska katılan üniversiteli varsa başarılar
    Kardeş Türkiye Üniversiteler Arası Kış Olimpiyatlarından bahsediyon demi? Hayırlı uğurlu olsun..
    Güzel kategoriler..!
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkçası gurur duydum, sitemizden bir arkadaşın yarışını takip etmek çok daha anlamlı olacak.
    Başarılar Burak
    Bu arada nasıl başvurdun, hangi aşamalardan geçtin anlatsana biraz ?
    teşekkür ederim boss. haberim yoktu aslında benimde bi arkadaşımla konusurken laf arasında geçmişti.okulda spor müdürlüğüne gittim ve kaydımı yaptırdım çok kolaydı. lisans için de ögrenci belgesi, nüfüs cüzdani fot., bi tanede vesikalık resim istediler o kadar. beni şaşırtan koca ODTÜ de 7 kişilik board takımı çıkmış. 6sı erkek 1i kız. Okulda resmi bi snowboard takımı kurulması konusunda hevesli oldugumu da söyledim. Umarım öyle bi çalışma başlayacak.

Alıntı daggerunion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş Türkiye Üniversiteler Arası Kış Olimpiyatlarından bahsediyon demi? Hayırlı uğurlu olsun..
    Güzel kategoriler..!
    evet universiade 2011. teşekkür ederim

teşekkür ederim boss. haberim yoktu aslında benimde bi arkadaşımla konusurken laf arasında geçmişti.okulda spor müdürlüğüne gittim ve kaydımı yaptırdım çok kolaydı. lisans için de ögrenci belgesi, nüfüs cüzdani fot., bi tanede vesikalık resim istediler o kadar. beni şaşırtan koca ODTÜ de 7 kişilik board takımı çıkmış. 6sı erkek 1i kız. Okulda resmi bi snowboard takımı kurulması konusunda hevesli oldugumu da söyledim. Umarım öyle bi çalışma başlayacak.

Başarılar , nasil takip edicez seni ?

Çıkarttığın lisans ne olarak geçiyor?

Universiade Mı? Ya Ona Sadece Milli Takımlar Giriyo. Kafam Karıştı :S . Kardeş Bak Şimdi;
    Aralık 20-26 Arası Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Tarafından Düzenlenen, Türkiye Üniversiteler Arası Kış Olimpiyatları Var. Bu Yıl Daha 1.si Düzenlenecek. Birde 27 Ocak-06 Şubat Arası 2011 Universiade Kış Oyunları Var. Şimdi Sen Hangisindesin?
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

Alıntı -TK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılar , nasil takip edicez seni ?

Çıkarttığın lisans ne olarak geçiyor?
    Laptop götürürmüyüm bilmiyorum :/ Kafa yormadım daha ona. Lisans sanırım snowboard sporcu lisansi.

Alıntı daggerunion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Universiade Mı? Ya Ona Sadece Milli Takımlar Giriyo. Kafam Karıştı :S . Kardeş Bak Şimdi;
    Aralık 20-26 Arası Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Tarafından Düzenlenen, Türkiye Üniversiteler Arası Kış Olimpiyatları Var. Bu Yıl Daha 1.si Düzenlenecek. Birde 27 Ocak-06 Şubat Arası 2011 Universiade Kış Oyunları Var. Şimdi Sen Hangisindesin?
    Ben 20-26 aralıkta olana gidiyorum şuan. Türkiye içindeki üniversiteler katılacak buna. Diğeri hakkında henüz bize bilgi vermediler. Ama sanırım sen yanlıs biliyosun ocakta olan dünyadaki üniversiteleri kapsıyo. milli takımlık bi olay yok.(yanlış biliyo olabilirim yanlış anlama sakın) her üniversite 10 erkek 8 kız götürebiliyodu sanırım(snowboard için).5er kişi yarışabiliyo bu 10kişiden. Buz hokeyi oynayan arkadaşım ODTÜyle beraber ocaktakine gidicek. Sanırım bizimki ocaktakine ön hazırlık olması için yapılıyor. Ona da ODTÜ snowboard takımı götürülürse ona da gidecegm

dostum sen üniversiade ye katılmıyorsun ki. türkiye üniler arası şampiyonaya katılıyorsun. arada fark var.
    bu yarışma sonucunda iyi sporcuları seçip ocaktaki yarışa yani universiade ye katılacaklar.
    yani sen iyi derece elde dersen ocaktaki universiade ye katılabilirsin. iyi sonuç elde edemezsen katılmazasın.

başarılar
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum sen üniversiade ye katılmıyorsun ki. türkiye üniler arası şampiyonaya katılıyorsun. arada fark var.
    bu yarışma sonucunda iyi sporcuları seçip ocaktaki yarışa yani universiade ye katılacaklar.
    yani sen iyi derece elde dersen ocaktaki universiade ye katılabilirsin. iyi sonuç elde edemezsen katılmazasın.

başarılar
    ben zaten üniversiade e katılıyorum demedim

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler