[Bursa] 11 Aralık 2010 Uludağ Turu - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: [Bursa] 11 Aralık 2010 Uludağ Turu

Standart Cevap: [Bursa] 11 Aralık 2010 Uludağ Turu

Alıntı kayak turlari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın tarihte 1 yanlıslık oldu bılgısayarın tarihinde yanlıslık oldugu için ortaya 1 laf atmadım daha oncekı kullanıcı adım kapandıgı icin tekrar acmak durumunda kaldım(tur belgemiz ve tursab tabelamız olmadıgı ıcın)orkun turizm şirket unvanımız alsero turizm olarak ınternet sıtelerınden arastırma yapabilirsiniz(www.alserotur.com) kuşadasi merkezlı olup ankara,istanbul,izmir ve bursada olmak üzere subeleri wardir.kaldiğimiz yerden derkende Envy Group olarak daha oncekı kullanıcı adımız gecen sene bize katılan arkadaslar bilirler bu acıklamayı daha once yapmam gerekıyordu kusura bakmayın umarım size biraz acıklayıcı olmustur iyi forumlar...
    3142 numaralı TÜRSAB numarası alsero tur'a ait tamam. ancak turun merkezi kuşadası - aydın; şubesi ise balgat - ankara olarak gözüküyor. bahsettiğiniz diğer şubelerin TÜRSAB kaydı bulunmamakta.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3142 numaralı TÜRSAB numarası alsero tur'a ait tamam. ancak turun merkezi kuşadası - aydın; şubesi ise balgat - ankara olarak gözüküyor. bahsettiğiniz diğer şubelerin TÜRSAB kaydı bulunmamakta.

diğerleri alsero tur olarak gozukmemekte bahsedilen acentalar alsero turizmin alt acentacılık verdiği acentalardir o yüzden alsero turizm olarak bulamazsınız.

izmir LTU turizm - istanbulu kontrol edip donıcem

Bu turu öğrenciler mi yapıyor acaba ?
    Ahmet GÜVEN

Alıntı kayak turlari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğerleri alsero tur olarak gozukmemekte bahsedilen acentalar alsero turizmin alt acentacılık verdiği acentalardir o yüzden alsero turizm olarak bulamazsınız.

izmir LTU turizm - istanbulu kontrol edip donıcem
    ilginize teşekkür ederiz...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginize teşekkür ederiz...

Yapılan turlar hakkında bu kadar ilgilendiğiniz ve arastirdiğiniz için ben tesekkur ederim. Umarim hepimiz için hayirlı 1 sezon olur tekrar tesekkurler...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler