[Satılık] Sıfır Kayak Montları
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: [Satılık] Sıfır Kayak Montları

Standart [Satılık] Sıfır Kayak Montları

Merhabalar, elimde 4-5 adet Sıfır etiketleri üzerinde kayak montları bulunmaktadır. Kayakla uğraşmadığımdan ve toplu aldığım mallar arasından çıktığından tüm özelliklerini detaylı bilemiyorum etiketinde yazan marka beden ve fiyatları şu şekildedir ilgilenenler maillerini yazarsa hangisiyle ilgilendiklerine dair detaylı resimlerini atabilirim.....

1. Cresta 38 beden bayan kayak montu su rüzgar geçirmez beyaz-mavi- kırmızı renklerde..Etiketlerinde Teflon Fabrik Protector Dupont, waterproof, windproof, breathable, durable yazmakta telefon ve iç cebi, yakasına girebilen şapkası ve iki dış cebi bulunmaktadır. Üzerindeki etikette 219 TL fiyatı vardır ilgilenenlere 110 Tl ye vereceğim...

2. ve 3. Outhorn M beden ve XL beden erkek kayak montu çıkarılabilen fermuarlı şapkalı, xL olab siyah-gri, M beden olan Kırmızı-siyah -beyaz .. bunların etiketlerinde fiyat yazmamaktadır.. ilgilenenlere 95 TL ye vereceğim ...

4. Skiclup 46 beden bayan kayak montu krem renkte içi pembe, su rüzgar geçirmez, etiketi üzerinde fakat fiyat yok ...ilgilenenlere 90 TL ye verilecektir...

Bu ürünlerin ilanlarını ayrıca sahibinden.com a da girmekteyim... İlginize teşekkürler...
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi      
    Konu favoributik tarafından (07-12-2010 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: resim ekleme

Standart Cevap: [Satılık] Sıfır Kayak Montları

ürünlerin teknik detaylarını (su geçirmezlik ve nefes alabilirlik) biliyorsanız yazmanızı tavsiye ederim... fotoları da bu başlığa ekleyebilirsiniz...

Tam detaylarını bilemiyorum etiketlerinde yazanları yazdım ama dediğim gibi ilgi alanım olmadığımdan ancak bu kadar detay verebiliyorum resimlerini şimdi eklemeye çalışıyorum..Teşekkürler..

güzel fiyatlar. teknik detayları da ekleyebilirseniz çok sevinirim.

mesela o etiketler üzerinde "mm" cinsinden değerler yazmaktadır. yada "double-triple layer" gibi ifadeler bulunmaktadır.

kolay gelsin. hayırlı satışlar.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Malesef etiketlerde dediğiniz şekilde verilmemiş ama verildiği şekilde göstermemin en iyi yolu etiketin fotosu sanırım Gerçi cresta montta Dorps of water (10.000-2.000.000 A diameter) are too big to penetrate the membrane. yazmakta diğerlerinin etiketide şu şekilde...

Aşağıdaki montlara ilave olarak Kaierlai M beden Turuncu Kayak montu 90 Tl, Cresta 44 beden kayak pantalonu turuncu renkte 50 Tl, Skiclup Kayak montu krem renkte 40 ve 42 beden 90 Tl, Skiclup Kayak pantolonu 46 beden 40 Tl, vede Cresta bayan kayak montu 38 beden normalde 254 Tl etiketi olan çok şık bir mont 150 Tl fiyat ile ürünlerimize eklenmiştir...Ürünlerin hepsinin etiketi üzerinde sıfırdır....

Keşke geçen hafta almasaymışım keşke. Fiyatlar uygunmuş.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...2139167/detay/

Merhabala linkteki Mont satılıktır. Biraz indirim vb. yardımcı olurum Teşekkürler

Bu Konudaki Etiketler