99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
80 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]

Smile 99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]

Merhaba Arkadaşlar,

Sınırlı sayıda çıkacak bu süpriz hediye çeki sayesinde sitesinden 99 TL ödeyerek alacağınız SPX Hediye Çeki ile 200 TL lik hemde indirimli fiyat üzerinden ürün alabileceksiniz.

Bu hediye çeki 2011 dahil tüm ürünlerde geçerli olacak.
    Ayrıca outletlerde ve mağazalarda indirimli bir ürün varsa indirim üzerinden geçerli olacak.
    Yani ciddi anlamda gerçek bir fırsat

Bir kişi 1 kupon satın alabilecek, 1 alışverişte 1 kupon kullanılabilecek.

Bu büyük fırsat yarın fırsatın bulunduğu web sitesinde 150 kişilik sınırlı sayı ile satışa çıkacak.

Bu durumu en başta Kartutkusu na duyurmalarındaki en büyük neden, bu fırsattan mümkün oldugu kadar çok Kartutkusu üyesinin yararlanmasını istiyor olmaları , çünkü yarın bilgilendirme çok büyük bir kitleye yapılacak ve indirim çekleri kısa sürede tükenecek

Standart Cevap: 99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]

Çok iyiymiş ya. Bende yakın zamanda bağlama, goggle, çanta vs. almayı düşünüyordum. Birkaç tane kapabilirsem hiç fena olmaz.
    08 Burton Jeremy Jones
    11 Burton Cartel EST
    10 Burton Hail Striper

Thumbs up Cevap: 99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]

Bi tanede ben kapabilirsem, malzeme alırken maddiyatdan ötürü düştüğüm kararsızlıklardan bir nebze olsun kurtulurum. İş şimdi yakala.co' dan ne alabileceğimize kaldı(tabi alabilirsek ), ne alsak

Standart Cevap: 99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]

güzel fırsatmış. ihtiyaçlarımın çoğunu karşıladım ne yazık ki.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Başlıkta 200tl lik ürün demişte, sanırım istediğimiz bir ürüne 200 tl indirim uyguluyor değilmi?yanlış anlamadım?
    ballad of youth

yüz lira öde, ikiyüz liralık hediye çeki satın al. istediğin üründe kullan.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

toplamı 200 lira yapan 3-4 parça malzeme alabiliriz yani değil mi?

süper bir fırsat bu arada
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Güzel kampanya bu internet mağazasinda da geçerli midir?

Mağazadan 100 liralık alışveriş yapana 200 tl lik hediye ceki veriyorlar mı yoksa 200 tl lik hediye cekini internetten 100 liraya alıp bu ceki de sadece ondirimli ürünlerde mı kullanabiliyoruz kısaca ben pek birsey anlayamadım kusura bakmayin

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler