99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda] - Sayfa 8
Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
80 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: 99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]

Standart Cevap: 99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]

Alıntı Josp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alternatif kullanıcı hesapları ile
    jospum board ve bot aldı yetmedi şimdi bağlama, mont, pantolon da alacak...

Standart Cevap: 99 TL ödeyip 200 TL lik ürünü SPX Mağazaları ndan alın. [Sınırlı Sayıda]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jospum board ve bot aldı yetmedi şimdi bağlama, mont, pantolon da alacak...
    Ahaha Doğru soyluyorsun vallaha abi. Öncelik bağlamada. Tabi gelirse Ama mont, pantolondan önce gözlük ve çantayı halletmem lazım Hesaplarıma göre alacaklarımı tamamladıktan sonra 100TL lik indirimim daha kalıyor. Onuda bere falan filan harcarız bi şekilde
    08 Burton Jeremy Jones
    11 Burton Cartel EST
    10 Burton Hail Striper

Alıntı Josp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahaha Doğru soyluyorsun vallaha abi. Öncelik bağlamada. Tabi gelirse Ama mont, pantolondan önce gözlük ve çantayı halletmem lazım Hesaplarıma göre alacaklarımı tamamladıktan sonra 100TL lik indirimim daha kalıyor. Onuda bere falan filan harcarız bi şekilde
    hadi hayırlı olsun gözüm... genç jeremy...

birden fazla kuponu olup kullanmayacak ya da "belki kaciran ihtiyac sahibi vardir" diyerek aciyip "al len senin olsun" diyecek varsa yardimlarini umut icinde bekliyorum

selam kar tutkunları kampanyadan alışveriş yapan ilk benim. yakalaco'dan spx merkezine sistemlerindeki çöküntü nedeniyle kupon alanların listesi gitmemiş, ama kızıltopraktaki mustafa ve burak yardımcı olmak için elinden geleni yaptılar bana. yalnız kupon numaranızı bilmeden mağazaya gitmeyin, kontrolü manuel olarak telefonda yapacaklar sorun düzelene kadar kupon numarasını teyit almak için yakalacoyu arayacaklar. neyse ben red dizlik,salice otg gözlük(199 tl) ve burton bere aldım. bu tarz kampanyalaırın devamın beliyoruz spx'den ama, bize spx müşterilerine sms ile duyuru yapmalarını istiyoruz. kartutkusu duyurmasa nasıl haberimiz olacaktı diye düşünüyorum.
    Konu boardtutkunu tarafından (07-12-2010 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

Alıntı boardtutkunu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartutkusu duyurmasa nasıl haberimiz olacaktı diye düşünüyorum.
    Herkes KarTutkunu olmasın, bırakın o ayrıcalık bizde kalsın. (Orjinali: "Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın, bırakın o ayrıcalık bizde kalsın." Fenerbahçe'nin "Birgün herkes Fenerbahçeli olacak" sloganına atfen.)

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes KarTutkunu olmasın, bırakın o ayrıcalık bizde kalsın. (Orjinali: "Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın, bırakın o ayrıcalık bizde kalsın." Fenerbahçe'nin "Birgün herkes Fenerbahçeli olacak" sloganına atfen.)
    beşiktaşım benim biricik sevgilim spxim benim bircik mağazam benim.
    beşiktaş için kayıcam bu sezon hep kartallar yüksek uçar hesabı:

spx kartutkusundan başka hiçbir yerde duyurmadıysa bu kampanyayı demek ki kar tutkusu üyelerine özeldi diyebilir miyiz? öğlen olmadan 150 kişi kontenjanı dolması da büyük başarıydı bence..

offf kacırmısım keske tekrar olsa

*RED bilek koruması = 79 TL
    *BURTON Restricted TECH TEE İçlik = 99 TL
    *ROSSİGNOL maske = 50 TL

TOPLAM = 228 TL
    SPX'in kampanyasıyla verilen toplam para = 128 TL

Kampanya sayesinde ihtiyacım olan ancak maddi açıdan boşver dediğim ürünlere ulaşmak priceless...

Teşekkürler SPX
    Bir de kartutkusu.com'a özel snowboard bakım günü düzenlendi mi şahane olur

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678

Bu Konudaki Etiketler