Kandilli ve Konaklı Pistleri F.I.S Tarafından Tescillenmiş - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Kandilli ve Konaklı Pistleri F.I.S Tarafından Tescillenmiş

Ziyaretçi

Standart Cevap: Kandilli ve Konaklı Pistleri F.I.S Tarafından Tescillenmiş

Alıntı cemaloren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kar yağmasına gerek yok...... her piste suni kar makineleri yerleştirilmiş birde gölet de var. benim gördüğüm 8 adet lift var 2 adeti aşağıdan tesise getiriyor, a deti de zirvelere çıkarıyor. fakat oyunlardan sonra burayı açık tutarlarmı bilmiyorum zira otel vs. tesis yok ama pistler mükemmel umarım kayma şansını yakalarız.
    resim eklemeyi bilmiyorum ekleyebilsem elimde pist resimleri var
    teşekkürler cemal abi..
    vallahi birleri; ama siyasi ama başka nedenlerle ülkemizde bu spora yapılan büyük hizmetleri görmüyor..görmezden geliyor..üstelik bunu yapanların bir kısmı bu işe gönül vermiş insanlar...ee böyle de olunca hazır tesisler bile çalışmayabilir..
    Konu bkaan tarafından (30-11-2010 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: Kandilli ve Konaklı Pistleri F.I.S Tarafından Tescillenmiş

Alıntı cemaloren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kar yağmasına gerek yok...... her piste suni kar makineleri yerleştirilmiş birde gölet de var. benim gördüğüm 8 adet lift var 2 adeti aşağıdan tesise getiriyor, a deti de zirvelere çıkarıyor. fakat oyunlardan sonra burayı açık tutarlarmı bilmiyorum zira otel vs. tesis yok ama pistler mükemmel umarım kayma şansını yakalarız.
    resim eklemeyi bilmiyorum ekleyebilsem elimde pist resimleri var
    konaklı'nın konum itibariyle daha çok kar aldığı ve tuttuğu söyleniyor... amma velakin sadece kar makinesiyle tüm pisti belli bir kalınlıktaki kar tabakasıyla kaplamak uzun ve çok zor bir iş olacaktır... etkili olup olmayacağı ve işletme maliyeti bir başka boyut tabi...

bence otel olmaması daha iyi... günübirlik tesis yeterli... şehirden gelinebilir ya da daha aşağı bir mevkiye konaklama tesisi yapılabilir... sanıyorum önümüzdeki sene federasyon bir konaklama tesisi yapacaktır... umarım konaklı turizm planında kayak merkezine otel planlanmamıştır... yoksa kısa sürede palandöken'den farkı kalmaz...

merkeze talep olmaması durumunda sadece takımların antreman-kamp zamanı veya haftasonu çalıştırılması gibi garip uygulamalara şahit olabiliriz...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler