Uludağ Winterfest 2011 - Sayfa 4
Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
54 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Uludağ Winterfest 2011

Standart Cevap: Uludağ Winterfest 2011

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla Jolly yapıyordu ama yanılıyorda olabilirim. Bu arada eğer almak isteyen olursa bende yardımcı olabilirim Uludağ üniversitesinden temsilcilik yapan arkadaşlarım mevcut. Hatta SBM bu işe bi el atıverse güzel olur o kartutkusuna özel indirimlerde yapar bize
    Benimle iletişime geçip gelenlere board dersi vericem :D ama yeni başlayanlara ve biraz bilenlere

Alıntı qwerty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimle iletişime geçip gelenlere board dersi vericem :D ama yeni başlayanlara ve biraz bilenlere
    Board versen seninle gelirdim
    Ahmet GÜVEN

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Board versen seninle gelirdim
    Tamam sen gel benim board'u vercem :D ama bi yarım saatliğine :P

son sorum şudur bu konularda: evli bir çift arkadaşlarımızın 12 yaşında çocuğu var,,12 yaşındaki bu çocukcağıza bedava konaklama var mı? hadi bakalım ,sorum bu

12 yaşında pek çocukcağız olmuyor bedava konaklama çoook zor olur
    Batista Rules!

Selam herkese, 23.01.2011-27.01.2011 tarihleri 1.fest tarihi ve 2.bölgede Kartanesi otelin fiyatlarını incelerseniz çok cazip olduğunu göreceksiniz, nerdeyse festival otelleriyle yarı yarıya ve Herşey Dahil konseptinde, biz ayarladık, başka gelen varmı aynı otele???

evet gerçekten de ucuzmuş, arada %30-35 gibi bir fark var. Ben hiç kalmadım ama nedense gidenler genelde pek memnun kalmıyolar kartenesinden. Gerçi aradaki fiyat farkı bunun önüne geçer gibi.

Alıntı qwerty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet gerçekten de ucuzmuş, arada %30-35 gibi bir fark var. Ben hiç kalmadım ama nedense gidenler genelde pek memnun kalmıyolar kartenesinden. Gerçi aradaki fiyat farkı bunun önüne geçer gibi.
    karinna'dan iyidir umarım...

Aslında oteli biz kahvaltı, akşam yemeği ve uyumak için kullanıyoruz, bu yüzden çokda sorun çıkacağını sanmıyorum, bakalım umarım herşey güzel olur...

Standart Cevap: ULUDAĞ Winterfest 2011

şimdi girdim 2 kişilik oda 740tl diyor,,pek de ucuz gelmedi??? ben mi yanlış yaptım,odalar mı doldu ne oldu?? anlayamadım cidden bu arada karinna geçen sene fest teydim,,kötüydü cidden bee :(

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Bu Konudaki Etiketler