Amerikadan geliyorum on siparis board alabilirim 1 max 2 adet
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Amerikadan geliyorum on siparis board alabilirim 1 max 2 adet

Standart Amerikadan geliyorum on siparis board alabilirim 1 max 2 adet

evet arkadaslar dedigim gibi amerikadan geliyorum bayram seyran tatili derken donus yapiyorum az biraz hizmetimin karsiligi ama elbetteki Turkiyeden daha ucuza board isteyen varsa bana bilgi versin imkanlarim sinirli yerim dar 1 yada 2 board dahasini getiremem. baglama bot getiremem uzgunum yerim yok sadece board

Standart Cevap: Amerikadan geliyorum on siparis board alabilirim 1 max 2 adet

Bize haber verdiğin için teşekkürler.

Giysi getirebilir misin?

jeremy jones 2008 getirebilir misin? ne zaman dönüşün?
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Hizmet yaklasımın icin tesekkurler, tam olarak ne zaman donuyorsun ve kamera getirebilir misin ?

Nereden alabilirsin? Daha ne kadar oradasın vs. Ona göre internetten sipariş alan sitelere debakabiliriz

Arkadaşlar dediğim gibi sadece board için yerim var çünkü her yerim tıklım tıkış dolu. Kendi boardumun üzerine yatırmak kaydı ile 1 max 2 board dedim. Jeremy Jones 2008 bulmak zor olabilir boy nedir? Sorarım!! ...Aslında olay şu gideceğim dükkanda ne varsa onu alacağım custom 2010 gördüm mesela......GNU....var.....Lib tech banana var......ben kendime Custom 163 alıyorum bu arada 2011....bu işi en temiz şöyle yapalım ben alacağım extra 2 boardu buraya yazarım mutlaka birisine yarar....156....159......birşe yler alırım....Boss bavullarım ve board çantam çok dolu kamera getirmek derken nasıl bir kameradan bahsediyorsun bilmiyorum ama ben bir arkadaşımıa Gopro aldım onu bile zor koydum bavula...Eşim yeni doğacak bebegimiz için ciddi bir alışveriş yapınca benim botlarımın içine bile birşeyler sıkıştırdı. ...üst üste iki board yada 3 board yer tutmazdiye düşünmüştüm....Dediğmi gibi en temizi ben kendi oluruma bakayım alırsam bir iki çok giden boylarda...beğenen olursa alır...giysi getiremem çok yer kaplar....
    Konu lefthanded tarafından (21-11-2010 Saat 17:54 ) değiştirilmiştir.

Alıntı lefthanded Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dediğim gibi sadece board için yerim var çünkü her yerim tıklım tıkış dolu. Kendi boardumun üzerine yatırmak kaydı ile 1 max 2 board dedim. Jeremy Jones 2008 bulmak zor olabilir boy nedir? Sorarım!! ...Aslında olay şu gideceğim dükkanda ne varsa onu alacağım custom 2010 gördüm mesela......GNU....var.....Lib tech banana var......ben kendime Custom 163 alıyorum bu arada 2011....bu işi en temiz şöyle yapalım ben alacağım extra 2 boardu buraya yazarım mutlaka birisine yarar....156....159......birşe yler alırım....Boss bavullarım ve board çantam çok dolu kamera getirmek derken nasıl bir kameradan bahsediyorsun bilmiyorum ama ben bir arkadaşımıa Gopro aldım onu bile zor koydum bavula...Eşim yeni doğacak bebegimiz için ciddi bir alışveriş yapınca benim botlarımın içine bile birşeyler sıkıştırdı. ...üst üste iki board yada 3 board yer tutmazdiye düşünmüştüm....Dediğmi gibi en temizi ben kendi oluruma bakayım alırsam bir iki çok giden boylarda...beğenen olursa alır...giysi getiremem çok yer kaplar....
    Ben de bütçeme uygun olursa almayı düşünürüm. En mantıklısı dediğin gibi sanırım

rossignol mini board alabilir misin?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rossignol mini board alabilir misin?
    isteklerinizde daha spesifik olursanız daha doğru olur kanaatimce. Böyle çok havada kalıyor. HAngi mini board uzunluk ne?...

lib-tech banana 157 fiyatini soyleyebilirseniz sevinirim

varsa 157 vapor veya custom flying v de olabilir bu arada

Up there with the best of the best

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler