Amerikadan geliyorum on siparis board alabilirim 1 max 2 adet - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: Amerikadan geliyorum on siparis board alabilirim 1 max 2 adet

Standart Cevap: Amerikadan geliyorum on siparis board alabilirim 1 max 2 adet

Arkadaşlar bu işin suyu çıktı. Bu iphone 4 işi yaş....alsam ben alırım. Gittim baktım araştırdım AT&T salak değil... Apple ise hiç değil.... Alırsınız iphone 4 ü sonra yok versiyon güncelemez. yok yeni app yükleyemezsin...sürekli bir terane....599 USD 16 GB si...değmez 1.590 a gidin Turkcell den alın paşalar gibi...herşeyi yasal ...keyfini sürün....Haaa illa yurtdışından alacam diyorsanız size adres ingiltereyi gösteriri. orada Simlock yok.....Şimdi gelelim Board işine benim board işi yaşa biniyor çünkü istediğim boardu adamlar özel getirmeyi teklif etti yok shipping yok bilmem ne...SPX fiyatından çok az 150 USD pahalı oluyor çanta içinde 50 USD sanırım havayoluna vereceğim. Yavaştan vazgeçiyorum. bu işten....sezon sonu olmadığı için liste fiyatından almak karlı değilmiş....belki kış sonu gelsem çok ciddi uygun fiyata alabileceğim ama oda kısmet meselesi....2010 Custom var mesela 349 usd ondada benim ölçüm yok 163 arıyorum 162 Wide var....aslında bilen varsa bana bir onu söylesin ayak numaram 9 iken 162 W alırsam boardu ne gibi yan etklileri olur???....kilom 109..boy 1.83

Standart Cevap: Amerikadan geliyorum on siparis board alabilirim 1 max 2 adet

Ne zaman dönüş yapıyorsun? Hala ordaysan sipariş verebilirim hala yerin varsa.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler