Board bakımı
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Board bakımı

Standart Board bakımı

Board'umu geçen sene yeni aldım. Sadece 1 sezon #16-17 gün# kullandım, çizik yok desem yeridir. Arkadaşlar bir board'un bakım isteyip istemediğini nasıl anlarız?
    2009 Burton Custom X
    2009 Burton Co2 Baglama
    2009 Burton SLX Bot

Standart Cevap: Board bakımı

Alıntı SAREmre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Board'umu geçen sene yeni aldım. Sadece 1 sezon #16-17 gün# kullandım, çizik yok desem yeridir. Arkadaşlar bir board'un bakım isteyip istemediğini nasıl anlarız?
    yıl geçti üstünden saremre. artık yıllık bir cilası gelmiştir bence boardunun. özellikle spx'in şu cihazını çok merak ediyorum. ben de toplamda 10 gün kaydım ve sezon sonu dahi bakım yapmadan kenara attım. keşke sezon bitimi de cilasını yaptırsaydım diyorum şimdi.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Canverse, yanlış anlamadıysam her yıl bakım yaptırılıyor öyle mi?
    2009 Burton Custom X
    2009 Burton Co2 Baglama
    2009 Burton SLX Bot

her yil bakim yaptiriliyor denebilir de, board/kayak altindaki vax kurudukca/asindikca vaxlatmak gerekir. vaxlatmasaniz da olur, ama performans ve board icin vaxlatmak iyi olur. ayrica bakim sadece vaxlatmak da degildir, celiklerin istediginiz kayis stiline gore bakimi yapilmalidir, celik bakimi yapilmis bir board/kayak cok cok iyi carving yapabilmenizi saglar. yada cok fazla 'ground trick'/'jibbing' yapmak istiyorsaniz celiklerin uygun bir sekilde de-tune edilmesi gerekir vs. bunlarin hepsini evde kendiniz de yapabilirsiniz ama tecrubeli ve bu isi bilen adamlara goturmekte fayda var.

valla alinmaca darilmaca yok benim simdiye kadar bakim icin en iyi hizmet aldigim yer proshop'tur.

Alıntı alperakcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim simdiye kadar bakim icin en iyi hizmet aldigim yer proshop'tur.
    Bilgi için teşekkür ederim alperakcan.

Ben Eskişehir'de ikamet ediyorum, üç sorum olacak:
    1.Proshop Ankara'da mı, İstanbul'da mı?
    2.İzah ettigin bakım ve wax işlemi tahmini kaç para tutuyor?
    3.Spx ile Kartutkusunun anlaşmalı bakım günleri hakkında bilgin var mı?
    2009 Burton Custom X
    2009 Burton Co2 Baglama
    2009 Burton SLX Bot

1. proshop istanbulda, size biraz uzakmis - proshop -
    2. bakim ucreti boardun durumuna gore degisiyor, ben simdiye kadar 90 da odedim 25 de odedim. o yuzden ne desem bilemedim
    3. evet bilgim var dedigim gibi bir cok yerde cesitli sekillerde bakim yaptirdim, ben en cok proshop'da memnun kaldim. herkesin beklentisi farkli olabilir.

Alıntı alperakcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. proshop istanbulda, size biraz uzakmis - proshop -
    2. bakim ucreti boardun durumuna gore degisiyor, ben simdiye kadar 90 da odedim 25 de odedim. o yuzden ne desem bilemedim
    3. evet bilgim var dedigim gibi bir cok yerde cesitli sekillerde bakim yaptirdim, ben en cok proshop'da memnun kaldim. herkesin beklentisi farkli olabilir.
    Eyvallah bilgilendirme için teşekkürler.
    2009 Burton Custom X
    2009 Burton Co2 Baglama
    2009 Burton SLX Bot

Bu Konudaki Etiketler