Binding kullanımı hakkında bilgisi olan!!!
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Binding kullanımı hakkında bilgisi olan!!!

Standart Binding kullanımı hakkında bilgisi olan!!!

Acaba burton snowboard'u olup da,farklı marka bi bağlamayla kullanan varmı aranızda...

Burton snowboard'a farklı marka bi bağlama nasıl takılır...kullananların bildiği üzere burton'un bağlamalarının takıldığı vidaların yerleri yıldız gibi...

Farklı bi marka bağlamayı nasıl monte ederim burton board'uma,bilgisi olan warsa çok makbüle geçecek,teşekkürler...
    Board insanın kendine yakışanı giymesidir.öyle ki insan eline boardunu alıp bi dağa çıkarsa,soğuktan mütevellit sıcacık kıyafetler giyme isteği duyar ve bu kıyafetleri burton amblemiyle taçlandırsa..yanına gelen arkadaşlar baktıkları şeyden etkilenmezlermi..board insanın kendine yakışanı giymesidir

Standart Cevap: Binding kullanımı hakkında bilgisi olan!!!

burton'un kullandigi vidalarin takildigi plaka bazen diger markalara uyabiliyor (mesela union baglamaya cuk diye oluyor). bunun disinda da sanirim o ara plaka (artik adi her ne ise) ayrica satiliyor ve baglamayi aldiginiz firmada buyuk ihtimal vardir.

eğer yıldız diye tabir ettiğiniz bağlama sistemi est ise, zaten bütün est sistem burton boardlar yanında retro disk aparatıyla gelir... aparatı kullanarak diğer bağlamaları da kullanabilirsiniz... aparatınız yoksa size en yakın spx mağazasıyla irtibata geçerseniz yardımcı olurlar... burton dışında bu sene flow'da retro disk aparatı satışa çıkarttı diye biliyorum...

yok est deil geçen sezonun burton seven'ı için flow gibi bi marka düşünüyorum ama bendeki bağlama uymadı acaba illaki burton dan bi bağlamamı almam lazım diye düşündüm...bilgiler için teşekkürler o ortadaki diski alsak uyarmı die merak ediyodum...kesin bi bilgi verebilirseniz onu deneyeceğim...teşekkürler
    Board insanın kendine yakışanı giymesidir.öyle ki insan eline boardunu alıp bi dağa çıkarsa,soğuktan mütevellit sıcacık kıyafetler giyme isteği duyar ve bu kıyafetleri burton amblemiyle taçlandırsa..yanına gelen arkadaşlar baktıkları şeyden etkilenmezlermi..board insanın kendine yakışanı giymesidir

union baglama alirsan alirsan uyar, ama union baglame ile birlikte burton ile uyumlu disk de alabiliyorsun zaten o yuzden eskisini kullanmana gerek kalmaz. rossignol baglama takacaksan bazi modelleri uydurulabiliniyor

sen ne marka baglama almak istedigini bir de modelini yaz ondan sonra kesin birsey soylenebilinir.

Alıntı KuJi® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok est deil geçen sezonun burton seven'ı için flow gibi bi marka düşünüyorum ama bendeki bağlama uymadı acaba illaki burton dan bi bağlamamı almam lazım diye düşündüm...bilgiler için teşekkürler o ortadaki diski alsak uyarmı die merak ediyodum...kesin bi bilgi verebilirseniz onu deneyeceğim...teşekkürler
    selamlar;

benim boardum burton elite. vida yuvaları est değil ancak yıldız demekle kastettiğin şey aynı mı bilemedim. bir fotoğrafla burada paylaşırsan çok sevinirim.

benim bağlamam flow the five. herhangi bir sorun yaşamadım takarken. yine de bir spxshopa götürmen de oldukça temiz bir çözüm olacaktır diye değerlendiriyorum.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Yıldızdan kastettiği burton'ın 3d sistemi. ICS'den önce kullanılan bildiğimiz vidalı sistem. Sadece deliklerin dizilişi standart boardlardan farklı.

3D binding offset map

Soruya gelecek olursak, Flow'un universal disk'i var bildiğim kadarıyla ve bu burton'ın 3d sistemine de uyuyor. SPX'den ya da internetten alınabilinir.

walla şu son bilgi çok iyi oldu teşekkürler..flow düşünüyorum ben modeli tam olarak belirlemedim ama..universal diskler işi çözer diyosunuz teşekkürler

Standart Cevap: Kayak ve Snowboard Eğitim Video Kayıtları

arkadaşlar merhaba ilk ve yeni boardum dün geldi bağlantılarımı da kendim üstünde rahat durdugum pozisyona göre kendim bağladım, yüksek ihtimal yanlış olmuştur,birde yeni alınan boardların altında koruma waxı gibi bişey oluyormuş hepsinde olmuyormuş ama benim boardumda varmıdır nasıl anlıayacam varsa nasıl çıkartabilirim bir de bağlantı açılarıyla ilgili biri yardım edebilir mi_?

Bu Konudaki Etiketler