Ankara BodyWorks Dövme stüdyosunda indirim! Kartutkusuna özel!
Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ankara BodyWorks Dövme stüdyosunda indirim! Kartutkusuna özel!

Standart Ankara BodyWorks Dövme stüdyosunda indirim! Kartutkusuna özel!

Selamlar Arkadaşlar,

Ankara Bestekar Sokak'ta bir arkadaşımla yaklaşık 8 -9 ay kadar önce dövme stüdyosu açtık. Bugün arkadaşımla konuşurken böyle bir konu geçti. Madem ki kar tutkusu bize yardım ediyor, bizde üyelere özel indirimler uygulayalım dedik.

Olayı biraz daha açmam gerekirse:

Siz bir model seçiyorsunuz, onu bir kaç dövmeciye sorup fiyat alıyorsunuz.

Bizde sizin sözünüze güvenip size o fiyat üstünden çok güzel indirimler

yapıyoruz.

Çalışmaları görmek isteyenler için:

Facebook'a Hoş Geldin

www.bodyworkstattoo.net

BodyWorks Tattoo (BWorksTattoo) on Twitter

Eğer düşünürseniz irtibat için:

Tunalı Hilmi ,
    Bestekar Sokak
    Çin Lokantası Üstü
    No : 88/6 , Tunalı

Kavaklıdere/Ankara adresini ya da facebook iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Hoşçakalın
    ballad of youth

Standart Cevap: Ankara BodyWorks Dövme stüdyosunda indirim! Kartutkusuna özel!

Ankara'da kaldığım 1-2 aylık sürede gözüme çarpan bir yer olmuştu bu stüdyo oldukça merkezi ve temiz bir yerde. Ancak fırsat bulup da gidememiştim.. Biraz geç de olsa tanışmak güzel ve siteye özel indirimler iyi bir uygulama olacaktır tabi Ankara ekibinde de en az benim kadar dövme meraklıları varsa
    Everyman Dies; NOT Everyman Really Lives...

Teşekkürler , Bir gün gelin bekleriz Konuşur tanışırız.

irtibat telefonu olarak :

Oğuz BAŞER

0554 855 42 65
    ballad of youth

hayırlı olsun devil_driver, dövme konusu benim için çok hassas. Malum önümüzdeki bir kaç sene içinde ciddi bir dövme yaptırmayı planlıyorum.

Aklımdaki hayvan da Leopar ve yavruları

teşekkür ederim emrah abi, Eğer düşünürsen seve seve yardımcı oluruz. çalışmalara göz atarsan içine sineceğine eminim. dövmeyi yapan kardeşim hacettepe güzel sanatkar da okuyor, aynı zamanda gitarist albümü fln var sanatçı ruhlu birisi yani

abi full sırt mı düşünüyosun anca sığar leopar :D

şöyle renki fln yapalım sana güzel bişiyler
    ballad of youth

Aslında bende ufak bir dövme için uzun bir süredir bekliyorum. Evet çok yaptırmak istiyorum ama yapılıcak yer konusunda acısı ve benim iğneden korkum bu durumu geciktiriyor (:

Evet, daha öncede ufak bir dövme yaptırdım, bol bol kola ve gofret bastılar bana kan şekerimin yerine gelmesi için. Gerçi bilek içi çok acırmış, ondan olsa gerek.

Ankaraya yolum düşerse eğer, ilk işim sitenize girip adresinizi bulmak olucak
    The Jeremy Jones '09
    Cartel EST '11
    Lashed '10

Be a Good Man*
    tortoR

Detayları anlamında en begendiğim dövme bu oldu sitenizde

Alıntı Gökhan YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bende ufak bir dövme için uzun bir süredir bekliyorum. Evet çok yaptırmak istiyorum ama yapılıcak yer konusunda acısı ve benim iğneden korkum bu durumu geciktiriyor (:

Evet, daha öncede ufak bir dövme yaptırdım, bol bol kola ve gofret bastılar bana kan şekerimin yerine gelmesi için. Gerçi bilek içi çok acırmış, ondan olsa gerek.

Ankaraya yolum düşerse eğer, ilk işim sitenize girip adresinizi bulmak olucak

Gökhan bey, bilek içi acır tabi fakat bu daha çok kişiden kişiye değişen birşey. Mesela geçen gün bir hatun geldi kasık bölgesine büyükçe bir dövme yaptırdı ama gık demedi. omuzuna yaparken de duramadı. biraz psikolojik sanırım en azındsan gördüğüm bu şekilde

Eğer ankaraya yolunuz düşerse illa yaptırmak değil bir fikir edinmek için de gelmenizi isterim. hijyen ortamını gördüğünüzde zaten başk yerde yaptırmayacaksınız
    ballad of youth

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detayları anlamında en begendiğim dövme bu oldu sitenizde

evet güzel dövme, biraz uğraştırıcı, ama değmiş sonucuna demekki size extra güzel bişeyler yaparız beğenmezseniz ücret iade
    ballad of youth

Bu arada fiyatlandırmayı nasıl yapıyorsunuz , benim gözlemlediğim cm2 üzerinden yapıyorlar genelde.
    Sizde fiyatlar nedir ve Kartutkusu na ne kadarlık bir indirim vermek istiyorsunuz

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler