Bu sene Bulgaristan Bansko Kayak Merkezi ne Hangi Tarihte Gidelim ?
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bu sene Bulgaristan Bansko Kayak Merkezi ne Hangi Tarihte Gidelim ?

Question Bu sene Bulgaristan Bansko Kayak Merkezi ne Hangi Tarihte Gidelim ?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 12 - 17 Şubat arasında Erzurum ve Sarıkamış a gidiyoruz.

Benim aklımda ya Ocak ortası gibi yada Mart ortası gibi olması mantıklı görünüyor.

Sarıkamış tatilinde zaten işerlerimizden izin alacağız.
    Harcayacağımız parayı da düşününce araya yaklaşık 1 aylık bir zaman koymamız mantıklı olur düşüncesindeyim

Geçen sene gidişimiz kısmet olmayan Bansko ya sizce ne zaman gidelim ?

http://www.kartutkusu.com/turlar-hak...per-fiyat.html

Standart Cevap: Bu sene Bulgaristan Bansko Kayak Merkezi ne Hangi Tarihte Gidelim ?

Ben ne Ocak a ne de Mart ortasina gelemiyorum :(

Bir sonraki izin 22 Subat da basliyor (Sarikamis i da bu yuzden kacirmistim) ve 15 Mart da bitiyor :(

Istifa edicem su isden bu site yuzunden

Up there with the best of the best

İstanbul Hatunu MinEce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cevap: Bu sene Bulgaristan Bansko Kayak Merkezi ne Hangi Tarihte Gidelim ?

ne zaman gidilirse gidilsin işten izin alamama ihtimali olanlar için öncelikle turun kaç gün kaç gece olacağı önemli yoksa ben boşuna fikir beyan etmiim cuma dan gidilip ptesi işe gelecek gibi olursa benim için ocak ayıda martta uygundur

Alıntı mnece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne zaman gidilirse gidilsin işten izin alamama ihtimali olanlar için öncelikle turun kaç gün kaç gece olacağı önemli yoksa ben boşuna fikir beyan etmiim cuma dan gidilip ptesi işe gelecek gibi olursa benim için ocak ayıda martta uygundur
    Haklısın onu söylemeyi unutmuşum, benim aklımda 3 ya da 4 gün kalmak var

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın onu söylemeyi unutmuşum, benim aklımda 3 ya da 4 gün kalmak var

ozmn iki ayrı grup yaparız, izin alabilenler izin alamayanlar zaten bansko dediğin neresi şurdan şurası iki tam gün kaymak yeter

buda kendimi avutuş şeklim ama olsun

ozmn iki ayrı grup yaparız, izin alabilenler izin alamayanlar zaten bansko dediğin neresi şurdan şurası iki tam gün kaymak yeter

olmasss , anca beraber kanca beraber Buluruz bir formul
    Hafta sonu gitme işini Davraz da düşünüyorum, Eğirdir gölünde rakı balık yapıp , sabah erkenden Davraz a çıkıcaz

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmasss , anca beraber kanca beraber Buluruz bir formul
    Hafta sonu gitme işini Davraz da düşünüyorum, Eğirdir gölünde rakı balık yapıp , sabah erkenden Davraz a çıkıcaz

ooooooooooooooooooooo Mineeeee VARIM diyoorrrrrrrrrrrrrrrr
    ya tamam anca beraber kanca beraberde birlikte gidilip erken dönenlerede sevgiyle yaklaşsak

öhm, ankara ve izmir için bansko çok uzak diyarlar, öhm
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Bende bu konunun açılmasını bekliyordum Tam tarih belli olsun okul durumuma göre bende katılmaya çalışacağım. Ama tabikide önce pasaport çıkartmam lazım :D
    08 Burton Jeremy Jones
    11 Burton Cartel EST
    10 Burton Hail Striper

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öhm, ankara ve izmir için bansko çok uzak diyarlar, öhm
    aaaa orda daha teyyarenin icadı olmadı mı hahahahahahahahahah

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler