Ride Contraband mı? Burton Mission mı?
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ride Contraband mı? Burton Mission mı?

Standart Ride Contraband mı? Burton Mission mı?

Herkese Merhabalar,

Freestyle bir bağlama almayı düşünüyorum ve aklımda contraband ve mission var gönlüm contraband'dan yana ama sizlerinde fikirlerinizi görüşlerinizi almak istiyorum. Kullanan arkadaşlarım varsa tecrübelerini,kullanan yoksa da illaki yinede bi düşünceniz vardır diye düşünüyorum...

Saygılar,Sevgiler

Ride Contraband - Burton Mission
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   
    Konu Mancar tarafından (05-11-2010 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.
    Can MANCAR
    İzmir - Bartın

Standart Cevap: Ride Contraband mı? Burton Mission mı?

gecen sene mission kullandim her dakikasindan nefret ettim. botu kavramaz, dislileri atar, high-back aci ayari icin kullanilan vidalari duser, dusmedikleri zaman sevinirsin ama o zamanda 'plastik' yuvasi yalama oldugu icin oynuyordur. high-back i her yukari asagi oynattiginda vida da doner gevser, ya duser, ya oynamaya baslar. ofkemi kustum resmen ama durum bu.

ride'i ilk defa duydum/gordum. ama sunu diyebilirim burton da karar kilarsan eger, burton malavita al derim - yani illaki burton dersen.

Alıntı alperakcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen sene mission kullandim her dakikasindan nefret ettim. botu kavramaz, dislileri atar, high-back aci ayari icin kullanilan vidalari duser, dusmedikleri zaman sevinirsin ama o zamanda 'plastik' yuvasi yalama oldugu icin oynuyordur. high-back i her yukari asagi oynattiginda vida da doner gevser, ya duser, ya oynamaya baslar. ofkemi kustum resmen ama durum bu.

ride'i ilk defa duydum/gordum. ama sunu diyebilirim burton da karar kilarsan eger, burton malavita al derim - yani illaki burton dersen.
    malavita'ları spx kızıltoprak buluşmasında gördüm. açıkçası ben de çok merakediyorum o bağlamaların performansını.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Exclamation Cevap: Ride Contraband mı? Burton Mission mı?

Alıntı alperakcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ride contraband yeni bir teknoloji boarda takarken bile bir sürü ayar gerektiriyor ben hala burun kavramasının tam olarak işe yaradığı konusunda endişeliyim. Burton mission a gelince geçen sene aldım ve kullandım fiyat ortalaması olarak bakarsak (200$) rakiplerine göre(flow the five,rome arsenal,union force) gayet kullanışlı. Ben alperakcan'ın yaşadığı sorunları yaşamadım nedense ve gayet memnunum.
    Batista Rules!

1 ay gibi bir süreden sonra Burton Mission almaya karar verdim fakat bu seferde aklıma takılan bağlama size M mi olmalı L mi? Önceden kullandığım bağlamam ride L size ama burtonın sayfasındaki size chartı kafamı bulandırdı. M için 9-11 aralığı verilirken L için 10+ denmiş. Botum Burton Moto 10 hangisini tercih etmem gerekir.
    Can MANCAR
    İzmir - Bartın

Bende burton moto size 10 kullanıyorum ve bağlamam Mission L gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra bir sıkıntı yaşamadım.
    Batista Rules!

Alıntı Mancar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay gibi bir süreden sonra Burton Mission almaya karar verdim fakat bu seferde aklıma takılan bağlama size M mi olmalı L mi? Önceden kullandığım bağlamam ride L size ama burtonın sayfasındaki size chartı kafamı bulandırdı. M için 9-11 aralığı verilirken L için 10+ denmiş. Botum Burton Moto 10 hangisini tercih etmem gerekir.
    large al...

Smile Cevap: Ride Contraband mı? Burton Mission mı?

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    large al...
    Bak oliver abimiz konuyu özetlemiş
    Large al bitsin gitsin
    Batista Rules!

Alıntı batista34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak oliver abimiz konuyu özetlemiş
    Large al bitsin gitsin
    sadece numara olarak bakmamak lazım, botun kalıbına göre de değişebilir... tabi kullanıcı tercihine göre de... misal benim de ayağım 10/10.5... yaptığım araştırmalar ve denemeler sonucunda burton'da large bağlamalar ideal olmuştu... kimi burton modellerinde m/l seçeneği var belki onlar 10 numara ile daha iyi olabilir ama doğrudan medium beden ise sanki 9 numara bot için ideal bir bağlama gibi geliyor bana... ondan özet geçtim...

tamamdır L alıyorum
    Can MANCAR
    İzmir - Bartın

Bu Konudaki Etiketler