KarTutkusu Ferrari F430 Sürüşü Etkinliği - 3 Tur 400 TL yerine 99 TL ! - Sayfa 14
Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314
136 sonuçtan 131 ile 136 arası

Konu: KarTutkusu Ferrari F430 Sürüşü Etkinliği - 3 Tur 400 TL yerine 99 TL !

Standart Cevap: KarTutkusu Ferrari F430 Sürüşü Etkinliği - 3 Tur 400 TL yerine 99 TL !

Bak bende bunu buldum.

Ferrari / 360 / FERRARİ İLE UNUTMAYACAĞINIZ BİR GÜNE HAYIR DİYEBİLİRMİSİNİZ sahibinden.com'da

* 8500 DEVİRDE 400 HP GÜÇ...

* 0-100 KM SADECE 4 SANİYE

* BU MUAZZAM GÜCE SAHİP OLMANIZ ARTIK ÇOK KOLAY...
    * ASU VİP CAR AYRICALIĞI İLE OLİMPİYAT STADI PİSTİNDE FERRARİ İLE RÜYA GİBİ BİR GÜN...

* 28.000 METRE KARE KULLANIM ALANI BULUNAN MUHTEŞEM OLİMPİYAT PİSTİMİZE, SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTMENİ EŞLİĞİNDE KAR MODU OLMADAN !!! ADRENALİNİ DORUKLARDA YAŞAYIP, HEYACANIN EKSİK OLMADIĞI DAKİKALARA SİZDE DAVETLİSİNİZ ...

3 TUR 399 TL YERİNE SADECE VE SADECE 89 TL...
    BİLET SATIŞLARIMIZ 20 ARALIK 2010 PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİYLE BAKIRKÖY CAPACITY AVM' DE.
    ASUVİPCARRENTAL ADRESİNDE

Standart Cevap: KarTutkusu Ferrari F430 Sürüşü Etkinliği - 3 Tur 400 TL yerine 99 TL !

kar modu heeee. vay terbiyesizler...
    değerlendirilebilir ama nascar pisti gibi oval bir pist keyif verir mi acaba?

birgün herkes ferrariye binecek
    Konu Gökbey tarafından (26-12-2010 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı Gökbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kar modu heeee. vay terbiyesizler...
    değerlendirilebilir ama nascar pisti gibi oval bir pist keyif verir mi acaba?

birgün herkes ferrariye binecek
    Birgün herkes Ferro'ya binmesin. Bırak o ayrıcalık bizde kalsın

çok geç. ayağa düştü olm artık.
    bugatti veyron filan düşleyecek.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı Gökbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul park zor. pist kirası çok yüksek olacağı için fiyatlar uçar. pisti iyi işletemiyoruz. hatta F1 bile bu yıldan sonra çekilecek bir ihtimal.

bu izmir'dekiler de aracı kısıtlamayarak ciddi risk alıyorlar. daha fazla bilgi edinebilsek iyi olurdu.
    valla bana da geldi bu mail. üstelik izmirdeyim. ama gidip gözümle görmeden hayatta para vermem. önümüzdeki hafta sonu kontrole gidebilirsem haber veririm size de
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bana da geldi bu mail. üstelik izmirdeyim. ama gidip gözümle görmeden hayatta para vermem. önümüzdeki hafta sonu kontrole gidebilirsem haber veririm size de
    ben de bi izmir'li arkadaş sevabına araştırsa diyordum. süpersin. bi ihtimal izmir'e gelme durumum var.

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314

Bu Konudaki Etiketler