Burton yeni sezonlar spxshop.com'a girmeye başladı
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Burton yeni sezonlar spxshop.com'a girmeye başladı

Standart Burton yeni sezonlar spxshop.com'a girmeye başladı

Hemen konuyu uzatmadan heyecalanan arkadaşlara kısa bilgisini verelim. Bugün itibariyle yeni sezon Burton ürünleri sitemize girmeye başladı.

Şuanda tüm Burton Boardları aşağıdaki linkten inceleyebilir, %10 indirim, ücretsiz kargo ve 12 taksitle zahmetsizce, keyifle ve hızlıca herkesten önce satın alabilirsiniz;

SNOWBOARD| Board| Bay | SPXSHOP.COM KAYAK SNOWBOARD TENİS VE YÜZÜCÜ MALZEMELERİ - OAKLEY - VANS - THE NORT FACE - BURTON - ROSSIGNOL - BABOLAT - DUNLOP - FLOW - RIPCURL EN UYGUN FİYAT EN ÇOK SEÇENEK

Bağlamalar ve diğer tüm yeni sezon Burton'larda an ve an sitemize yüklenmeye devam ediyor, bazı sınırlı adetteki Boardlara hemen müdahale edebilirsiniz

Harika ve karlı bir kış dileğiyle...

Standart Cevap: Burton yeni sezonlar spxshop.com'a girmeye başladı

yine burton x, yine üzüntü benim için.

gün gelecek, cebimdeki ile burtonın satış fiyatı denk gelecek.

ama sanırım arz talep dengesinde fiyat konusunda değişiklik yapması gereken benim

hayırlı satışlar SPX. umarım burton severler en kısa zamanda taarruz ederler sezon ürünlerine.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Yeni modeller süper gerçekten, tasarımlar geçen seneye göre çok daha iyi.
    Özellikle Custom ve V Rocker lara bayıldım
    Konu oliver_han tarafından (15-10-2010 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: rock u baby

V rockerların fiyatları da çok uygun geldi gözüme. ama sanıyorum şimdiden tükenmişler :(

Sezon açılmadan, satışa çıkar çıkmaz tükenen model sayısının bu kadar çok olması, sanırım tesislerde daha kalabalık olacağız demekle eşdeğer
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)

Erzurum Beyi Baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aslında spx de çok güzel bi ayakkabı beğendim ama tedirginim ya gelirde ayağıma uyumsuz olursa

Standart spxshop.com için bir öneri

Bir konu daha var, affınıza sığınarak buradan paylaşmak ve spxshop temsilcilerine öneride bulunmak istiyorum.

Özellikle board ve kayak modellerinde ve teçhizatlarında, ürünleri tanıtıcı videolar eklemeniz mümkün mü acaba? Mağazalarınıza gelen kartutkunları, çalışanlarınızdan fazlasıyla yararlı ve ne istediklerine yönelik bilgiler alabiliyor. Ancak takdir edersiniz ki internet ağırlıklı olarak bir çok kartutkunu, yeterli bilgi sahibi olamadan, istedikleri modeli değil, gözlerine kestirdikleri modelleri almakta. geçtiğimiz sezon içerisinde, "o modeli mi alsam bu modeli alsam, yoksa şu modeli mi alsam" diyerek tüm sezonu kararsızlık içerisinde, board alamadan bitiren ve spx mağazalarının bulunmadığı şehirlerde yaşayan arkadaşlar biliyorum.

Her yıl üzerine sürekli yeni teknolojilerin eklendiği modeller hakkında tecrübe sahibi olunmadığından yanlış fikirlere kapılıp aslında bulunduğu seviyeye uymayan boardların ve kayakların alınmasını önlemek ve kullanıcıya, satın alma işleminden önce net bir fikir yaratabilmek amacı ile teknik ve temel özellikleri anlatan videoların eklenmesinin sağlıklı olacağını düşünmekteym.

bu tür bir örnek vermem de yerinde olur sanırım:

Burton Vapor Snowboard

[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=nhDqcitaLmE&feature=pl ayer_embedded"]YouTube - 2010 Burton Vapor Snowboard[/nomedia]
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    V rockerların fiyatları da çok uygun geldi gözüme. ama sanıyorum şimdiden tükenmişler :(

Sezon açılmadan, satışa çıkar çıkmaz tükenen model sayısının bu kadar çok olması, sanırım tesislerde daha kalabalık olacağız demekle eşdeğer
    Belirtmem gereken bir konuda, tükenmiş yazan ürünlerden bir kısmı henüz satışa çıkarılmamış ürünler, o yüzden hiç üzülmeye gerek yok
    Ama yinede dağların kalabalık olması hepimizin arzusu, o ayrı

Tanıtıcı videolar hakkında da şunu söyleyebilirim; bu şekilde vb. SPX TV için projelerimiz var, fakat hem ciddi bir emek ve zaman isteyen bir şey.

Hatta ürün bilgisi girişlerinde bile 1000'lerce parça ürün ve onlarca marka sebebiyle zorlanıyoruz.

Tabi bunlar sizin kadar, bizimde istediğimiz ancak zamanla oturtacağımız şeyler

ise bak aylarca bekledim boardu ve tukendi yaziyor. ne diyim sahiplerine hayirli ugurlu olsun

bir de boardlardada giysilerdeki gibi, boardu secsek sonra size'ini secsek. ayni modelden 6 tane kayit var hepsi baska size dogal olarak. ama hani tek bir model girdisi olsa ona tiklayinca ayni giysilerdeki gibi size secsek bence super olur.

duzeltme: simdi okudum ustteki postu, megerse aslinda tukenmemis

Çok şıklar gerçekten

Burton un ana sayfasindaki board finder linkinden test yaptim 2-3 kere kendime, hepsinde %100 vapor 157, hemen arkasindan custom x cikiyor.

Indirime girecek mi vaporlar biraz daha

Up there with the best of the best

Bu Konudaki Etiketler