T6 - Bağlama Tavsiyesi - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: T6 - Bağlama Tavsiyesi

Standart Cevap: T6 - Bağlama Tavsiyesi

t6 ya en ıyı benım tavsıyem ve bır kullanıcısı olarak :D co2 t6 ıle mukemmel bır uyum ıcerısınde egerkı bulabılırsen est al ben aldıktan sonra cıkmıstı yaklasık.sanırım co2 suan 300$ dolar yakın dıye bılıyorum.Bende yurtdısından getırttım cunku board ve baglama trde cook pahalı gecen donem ankara spx de t6 162 ye 1,400tl vermıslerdı baglamalara 799tl fıyat vermısler.Bence co2 pişman olmazsın ıyı secım olur bence
    Bataleon Undisputed & Union Charger

Burton T6 & Burton Co2

Standart Cevap: T6 - Bağlama Tavsiyesi

Alıntı fatihgg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    t6 ya en ıyı benım tavsıyem ve bır kullanıcısı olarak :D co2 t6 ıle mukemmel bır uyum ıcerısınde egerkı bulabılırsen est al ben aldıktan sonra cıkmıstı yaklasık.sanırım co2 suan 300$ dolar yakın dıye bılıyorum.Bende yurtdısından getırttım cunku board ve baglama trde cook pahalı gecen donem ankara spx de t6 162 ye 1,400tl vermıslerdı baglamalara 799tl fıyat vermısler.Bence co2 pişman olmazsın ıyı secım olur bence
    Selamlar,
    Board EST sistem değil, bunun haricinde Ebay'da Co'2 M bulmak biraz zor. Bikaç yerde Co2'nin arka kısmının kırıldıgı hakkında yorumlar falan okumuş arkadaşım, bilemiyorum.

Evet, Co2 bence de T6 ile çok güzel uyum sağlıcaktır fakat, birçok markanın inanıyorumki Co2 kalite ve performansında daha uygun fiyatli ürünleri vardır. Aslın öğrenmek istediğim bunlar. Rome Targa'ı bu yüzden sordum aslında. Çok güzel yorumları vardı.
    The Jeremy Jones '09
    Cartel EST '11
    Lashed '10

Be a Good Man*
    tortoR

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler