[Ankara] Her Pazar Günübirlik Ilgaz Turu - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: [Ankara] Her Pazar Günübirlik Ilgaz Turu

Standart Cevap: [Ankara] Her Pazar Günübirlik Ilgaz Turu

Alıntı selimisik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seyirci abi bu yıl ılgaza yatmalı kalkmalı cumartesili pazarlı gitsek şöyle geniş geniş. olmaz mı?
    Olmazmı valla süper olur hemde hele bir sezon açılsında,birde yıldıztepeyi çok merak ediyorum inşallah önümüzdeki ay yeni sistemi faaliyete geçirirlerde o zaman kayak yapmaya doyarız sanırım duyduğuma göre çok uzun pistler olacakmış hadi hayırlısı bakalım
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

ılgaz armar otel gayet şirin görünüyor kasım ayı içerisinde bi hafta sonu gitmeyi düşünüyorum bakalım nasıl bir yer
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

işlerden vakit bulabilirsem sırf sizinle birlikte olmak için gelirim... yoksa ılgaz out babalar...

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ılgaz armar otel gayet şirin görünüyor kasım ayı içerisinde bi hafta sonu gitmeyi düşünüyorum bakalım nasıl bir yer
    Müdürüm 2 sene önce Ilgazda yer bulamadığımız için Armar Otelde kaldık. Dışardan şirin görünsede kaldığım en kötü kayak oteli diyebilirim. İçi biraz eski kalmış gibi sanki. Personel zayıf. Yemekler güzel. Alıştığımız kayak otellerine göre biraz köhne. Tabi yenileme yapıldıysa bilemem. Yeri çok güzel. Piknikçiler yok. Ağaçlarla dolu sessiz sakin. 2 tane babylift var sadece ve 1 i faaliyette. (Tabi elektrikler kesik değilse). Orda kalmadan önce Ilgaza giderken uğrayıp keşif yapmakta fayda var.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilgaz'ın geçen seneki sezon kapanışını hatırlayınca sinir oluyorum. Ama yine de ben de gelirim.

Ziyaretçi

Alıntı tikeman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilgaz'ın geçen seneki sezon kapanışını hatırlayınca sinir oluyorum. Ama yine de ben de gelirim.
    hehe..gerçekten komikti..sırtında boardla zireveye azimle çıkışın / çıkışımız canlandı gözümde

tur şirketine tavsiye: muhakkak saati erkene almalısınız..

tikeman ve bkaan'ın kaymak için anadolu'nun yüce dağı ılgaz'a ölümüne tırmanışlarını ben de hiç unutamıyorum. umarım beraber açarız sezonu bu yıl.

Ziyaretçi

tikeman ve bkaan'ın kaymak için anadolu'nun yüce dağı ılgaz'a ölümüne tırmanışlarını ben de hiç unutamıyorum. umarım beraber açarız sezonu bu yıl.
    dağda aklım çok çalışmıyor, doğrudur..

estağfurullah. her kayakçı biraz "çatlak"tır zaten.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işlerden vakit bulabilirsem sırf sizinle birlikte olmak için gelirim... yoksa ılgaz out babalar...
    valla süper olur oli,dalarız beraber ağaçların arasına

Alıntı kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müdürüm 2 sene önce Ilgazda yer bulamadığımız için Armar Otelde kaldık. Dışardan şirin görünsede kaldığım en kötü kayak oteli diyebilirim. İçi biraz eski kalmış gibi sanki. Personel zayıf. Yemekler güzel. Alıştığımız kayak otellerine göre biraz köhne. Tabi yenileme yapıldıysa bilemem. Yeri çok güzel. Piknikçiler yok. Ağaçlarla dolu sessiz sakin. 2 tane babylift var sadece ve 1 i faaliyette. (Tabi elektrikler kesik değilse). Orda kalmadan önce Ilgaza giderken uğrayıp keşif yapmakta fayda var.
    bugün arayacağım gelişme varmı diye armarı maksat gönüller bir olsun

Alıntı tikeman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahahahaha suda çamurda kayışımızı hiç unutmayacağım bende
    Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehe..gerçekten komikti..sırtında boardla zireveye azimle çıkışın / çıkışımız canlandı gözümde
    tur şirketine tavsiye: muhakkak saati erkene almalısınız..
    azimle çıkan ...kayağı yaparmış sayın genel müdürüm

sende az tırmanmadın hani tek tembel takımı ben ve necla sultandı sanırım aranızda
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler