[Tartışma] 12-17 Şubat 2011 Palandöken ve Sarıkamış - Sayfa 29
Sayfa 29/81 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
807 sonuçtan 281 ile 290 arası

Konu: [Tartışma] 12-17 Şubat 2011 Palandöken ve Sarıkamış

Standart Cevap: [Tartışma] 12-17 Şubat 2011 Palandöken ve Sarıkamış

Sorunun çözülmesine çok sevindim.. Palandöken'de kaymamanız beni de üzerdi cidden.. Daha önce ki zamanlarda geldiğinizde fırsatım olmamıştı.. İnşallah bu sene bi aksilik çıkmaz.. Hadi ben kaçar.. Gözümden ufak bi operasyon geçirdim fazla bakamıyorum ekrana.. "Oli" yoğun isteğe +1 ..!
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

arkadaslar otel rezervasyonlarinda emegi gecen herkese, ozellikle maverick, ve baki'ye cok tesekkur ederim.

ucak rezervasyonlarinin saat degisikligi ile ilgili olarak anadolujet'i aradim biraz once, internetten biletimi goruntuleyemiyordum ve bir yanlislik olsun istemedim. telefonda yeni ucus saatlerini onaylamam istendi ve artik ucus bilgileri online olarak gorulebilir oldu. aklinizda olsun, telefon etmeniz gerekebilir belki benim gibi - 444 25 38 -, belki de gerekmiyordur hic bir fikrim yok acikcasi

Alıntı Baki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bak planı yaptım ben 12 şubat ilk uçakla gel hatta direk kayak elbisesiyle gel ben sabah seni gelip hava alanından aliyim gidip güzel bi çorba içelim ordan direk dağa akşam da güzel cağı yeriz üstüne bi de semaver çayı sonra kendi elimle götüriyim yine hava alanına sonra ertesi gün civa gibi halledersin işini nasıl plan.
    Alıntı daggerunion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunun çözülmesine çok sevindim.. Palandöken'de kaymamanız beni de üzerdi cidden.. Daha önce ki zamanlarda geldiğinizde fırsatım olmamıştı.. İnşallah bu sene bi aksilik çıkmaz.. Hadi ben kaçar.. Gözümden ufak bi operasyon geçirdim fazla bakamıyorum ekrana.. "Oli" yoğun isteğe +1 ..!
    inşallah...

Alıntı alperakcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar otel rezervasyonlarinda emegi gecen herkese, ozellikle maverick, ve baki'ye cok tesekkur ederim.

ucak rezervasyonlarinin saat degisikligi ile ilgili olarak anadolujet'i aradim biraz once, internetten biletimi goruntuleyemiyordum ve bir yanlislik olsun istemedim. telefonda yeni ucus saatlerini onaylamam istendi ve artik ucus bilgileri online olarak gorulebilir oldu. aklinizda olsun, telefon etmeniz gerekebilir belki benim gibi - 444 25 38 -, belki de gerekmiyordur hic bir fikrim yok acikcasi
    şimdilik aramanıza gerek yok... onlar size mutlaka dönüş yapacaktır... ama telefon ama kısa mesaj yoluyla...

Erzurum Beyi Baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı daggerunion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir. sen söylemeseydin orda otel olduğunu bilmiyodum bile iyiki haber verdin.

geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir. sen söylemeseydin orda otel olduğunu bilmiyodum bile iyiki haber verdin.
    aynı anda bir sürü yere yetişmeye çalışırken atlamışım, özür dilerim... geçmiş olsun daggerunion, umarım ciddi bir durum yoktur...

Baki ve daggerunion'a burdan çok teşekkür ediyorum. Çok büyük iş başardılar. Universiad sebebi ile öğrenci yurtları bile tutulmuşken bize yer buldular.

daggerunion, Allah şifa versin, geçmiş olsun.

Oda Listesi:

Oda 1: alperakcan Kapora Ödendi - alperakcan+1 Kapora Ödendi
    Oda 2: SAREmre Kapora Ödendi - Skaty Kapora Ödendi
    Oda 3: mage Kapora Ödendi - cem Kapora Ödendi
    Oda 4: ferdis Kapora Ödendi - ferdis +1 Kapora Ödendi
    Oda 5: jean baptiste Kapora Ödendi - jean baptiste +1 Kapora Ödendi - jean baptiste +2
    Oda 6: jean baptiste +3 Kapora Ödendi - freezeplay Kapora Ödendi
    Oda 7: Emrah Kapora Ödendi - Gökbey Kapora Ödendi
    Oda 8: maverick - la_hawle Kapora Ödendi
    OdOa 9: Mnece Kapora Ödendi - ipekipek
    Oda 10: Anapurna Kapora Ödendi - kuymak
    Oda 11: KiTe - Merish
    Oda 12: Burak77 - oneten Kapora Ödendi
    Oda 13: drina - kadiir35

An itibari ile toplam kişi sayısı 27'dir.

Baki, daggerunion çok teşekkürler emekleriniz için Pistte görüşmek üzere

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı anda bir sürü yere yetişmeye çalışırken atlamışım, özür dilerim... geçmiş olsun daggerunion, umarım ciddi bir durum yoktur...
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baki ve daggerunion'a burdan çok teşekkür ediyorum. Çok büyük iş başardılar. Universiad sebebi ile öğrenci yurtları bile tutulmuşken bize yer buldular.

daggerunion, Allah şifa versin, geçmiş olsun.
    Herkesten Allah razı olsun.. Yok küçük bi problemdi.. Bu arada Baki sezon açılmadı.. Sen haklı çıktın.. Gerçi Erzurum, Sarıkamış hariç heryer açtı
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

Sayfa 29/81 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler