Ankara da 4 mevsim kayak...
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ankara da 4 mevsim kayak...

Ziyaretçi

Standart Ankara da 4 mevsim kayak...

Ankara spor hayatına yepyeni bir soluk getiren Panora Alışveriş Merkezi’nin çatı katında kurulu Mars Atletik Club, dünya standartlarında uygulamaları Ankaralı sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’ye bir ilki getiren tesis, teras katında konuklarına kayak ve havuz keyfini bir arada sunarak dört mevsimi birlikte yaşatıyor. MAC Panora’nın en tepesinde bulunan ski-snowboardla kayak keyfini yaz mevsiminde de yaşayan Ankaralılar, aynı zamanda bu alanda kayak dersleri de alabiliyor.

Kayakseverler karşılarındaki aynada kendi hareketlerini görüp mevcut stillerini geliştirme ve kayak sezonuna hazırlık olanağı buluyor. Yaz veya kış mevsimi fark etmeden istenilen her saatte kayma olanağı bulunan tesiste güvenlik önlemleri de alınıyor. Kulüp müdürü Kayhan Öztürk, burada eğitim aldıktan sonra Alpler’de kayağa bile gidenlerin olduğunu belirterek, “Eğitmenlerimiz MAC Akademi adını verdiğimiz özel bir eğitim alıyor ve birçok testten geçiyor. Uyguladığımız programlardan önce konuklarımıza detaylı bir sağlık araştırması yapıyoruz. Ayrıca Fit-Lingxx sistemi sayesinde üyeyi takip edip tesise ne sıklıkla geldiğini, programa uyup uymadığını ölçüyor, onları yönlendiriyoruz” dedi.

kaynak:Ankara’da dört mevsim kayak keyfi - Hürriyet Ankara

Standart Cevap: Ankara da 4 mevsim kayak...

Giden deneyen var mı arkadaşlar ?

Alıntı Skaty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giden deneyen var mı arkadaşlar ?
    Ben denedim 6X6 m lik bi alanda kayıyorsun
    çok eğlenceli değil ıslak bi halıflexin üzerinde kayıyorsunuz.
    esasında daha güzeli var bir çok ülkede

Welcome to Snowflex website

bir gün belki türkiye'yede gelir
    Egemen Koç / Flow

Diğer ülkelere bakacak olursan kapalı pistler de var.
    Fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz ?

Teşekkürler

Bu Konudaki Etiketler