[Kampanya] Günübirlik Uludağ Turu - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: [Kampanya] Günübirlik Uludağ Turu

Standart Cevap: [Kampanya] Günübirlik Uludağ Turu

Alıntı skiboardmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 42,5 TL. olan günübirlik kampanyamız devamlı kayak yapan misafirlere yönelik bir kampanya olmadığından dolayı kartutkusu sitesinde kendimiz konu açarak kampanyayı duyurmadık. Burada amacımız daha önce hiç dağa gelmemiş olan insanları çekmeye yönelik bir hareketti. Kimseyi kandırmıyoruz kimseye bir şeyi süsleyerek satmaya çalışmıyoruz. Evet sizler çok bilinçli tüketicilersiniz dağda neyin ne kadar olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bizlerde herşeyi yasal ve güvenilir şekilde yapmaya çalışırken vergilerden dolayı kredi kartlarından dolayı bir maliyet artışı oluyor. Sizler için her zaman daha iyi fiyatları hazırlamak ve en kaliteli hizmeti sunabilmek bizim için çok önemli. Skipass fiyatlarını şuan için hiçbirimiz bilmiyoruz çünkü ortada Uludağ için hatta Türkiye için çok geç kalınmış ve hayata geçirilmiş bir proje var tek kart projesi...Fiyatlar açıklandığında sizler için en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz.

İnşallah bol karlı bir sezon bizleri bekliyor olur...
    Erkan , fiyat seninde belirttiğin gibi normal kullanıcılar için oldukça uygun

Bu sene Kartutkusu na özel güzel indirimler yapacağından ve sitene sahip çıkacağından da hiç şüphemiz yok

Alıntı tin soldier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burton
    backpack, wheeler bag, tum eksikleri tamamladım

ama modelini soylemiim, cunku aleti netten alıp boardun sertligine fiyatına falan baktım, oyle aldım, uzerinde ki resme hic bakmadım
    mustehcen oldugunu ısmınden anlamalıydım... :(

bu kadar kopya yeter )))
    love... ama müstehcen dediğine göre eski love'lardan...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    love... ama müstehcen dediğine göre eski love'lardan...
    love diil
    olm yazamam
    kayarken bakar guleriz

bu arada baglamaları EST, bi babayigit cıkar ve yapmama yardım eder di mi bizim gruptan

Alıntı tin soldier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    love diil
    olm yazamam
    kayarken bakar guleriz

bu arada baglamaları EST, bi babayigit cıkar ve yapmama yardım eder di mi bizim gruptan
    custom playboy...

ben de iki adet aldım.en kötü ihtimalle 10-20 lira daha ucuza gelecek diye tahmin ettiğim için aldım açıkçası bulunsun zarar gelmez

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler