Uludağ'da 1. ve 2. Bölge de tek biletle kayak keyfi - Sayfa 18
Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
175 sonuçtan 171 ile 175 arası

Konu: Uludağ'da 1. ve 2. Bölge de tek biletle kayak keyfi

Standart Cevap: Uludağ'da 1. ve 2. Bölge de tek biletle kayak keyfi

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bilgilerde ufak bir yanlışlık mevcut bu yanlışlık için özür dilerim. Ben bu senede 25ten alıyorum geçen yıl bu 50 lira muhabbeti geçerliydi bu sene yokmuş bu gün cennetkaya'daydım orda özellikle baktım fiyat tablosuna...

Tam Gün : 30 TL
    Yarım Gün : 20 TL
    ya bu karkay geçen sene de aynını diyordu. geçen sene dedikleri: "geçen sene 50 liraydı bu sene zaten yarı fiyatına indirdik pazarlık yapmıyoruz.". bu sene de aynı geyiği mi yutturuyorlar hain köfteler.. neyse 50 olmadıına sevindim :D

bekle beni uludaaaağ

Alıntı agapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam ;

haftasonu monte baiadaydık..
    +10 tl diye bahsedilen kart ın acıklaması su :

bir normal daha onceki yıllarda kullandıgımız kartlar mevcut tek kart uygulamasıyla bunları yıne boyunlukla beraber verıyorlar turnıkeden gecerken kartı okutuyosun ve gecyosun.
    yada kart ucreti+10 TL depozito vererek bu bahsettıgın manyetık kartı alıyosun( daha sonra bu kartı vererek 10 TL nı geri alıyosun biz oyle yaptık)

Manyetık kart için turnikede ayrı bır yer var ve sen gecerken cıkartmana gerek kalmadan okuyabılıyor ve turnike direk açılıyor.. gerci benımkini okumadı ama mesela Kite kolundakı cebe koydugu için gayet rahat kullanmıs
    tamam ozaman şimdi oldu. bahsettiğin gibi ise gayet mantıklı, paylaşım için teşekkür ederim.

gerçi şöyle bir durum da var, umarım adam gibi kaymak için kar yeterli olur da bu sorunlar ikinci planda kalır. : )

Alıntı ozanyenlic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam ozaman şimdi oldu. bahsettiğin gibi ise gayet mantıklı, paylaşım için teşekkür ederim.

gerçi şöyle bir durum da var, umarım adam gibi kaymak için kar yeterli olur da bu sorunlar ikinci planda kalır. : )
    eger bu hafta kaar yagmazsa bosuna gitme derim ben sahsen :(

Alıntı agapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger bu hafta kaar yagmazsa bosuna gitme derim ben sahsen :(
    ya doğru diyorsun ama gaflet ve hevesle zıplyıp yaptım rezervasyonu. sonra baktım forumlara.

şu fırsat sitelerinden almıştım, rezervasyon yapınca bidaha erteleyemiyorsun ne yazıkki.

ama birilerinin gidip durumu görmesi lazım foruma bilgi vermesi açısından.

Alıntı ozanyenlic Nickli Üyeden Alıntı

ya doğru diyorsun ama gaflet ve hevesle zıplyıp yaptım rezervasyonu. sonra baktım forumlara.

şu fırsat sitelerinden almıştım, rezervasyon yapınca bidaha erteleyemiyorsun ne yazıkki.

ama birilerinin gidip durumu görmesi lazım foruma bilgi vermesi açısından.
    Haftaici carsamba gunu skiboardmania gidecekti yanlis hatirlamiyorsamx.
    Everyman Dies; NOT Everyman Really Lives...

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718

Bu Konudaki Etiketler