Bosna'da Kayak - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: Bosna'da Kayak

Thumbs up Cevap: Bosna'da Kayak

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo fiyatlar artmış baya... sabah 04.35 ankara hareket...
    Aynen öyle :D 4:25 - 5:30 Ist. 8:00 - 8:50 Bosna Öğlen 1:00 Jahorina zirve :P

Standart Cevap: Bosna'da Kayak

Alıntı rec_side Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle :D 4:25 - 5:30 Ist. 8:00 - 8:50 Bosna Öğlen 1:00 Jahorina zirve :P
    direk dağa geçmiyorsun anladığım kadarıyla... yoksa 9.50'de zirvede olursun yaf...

direk dağa geçmiyorsun anladığım kadarıyla... yoksa 9.50'de zirvede olursun yaf...
    yok, biraz dinlenmek, yemek yemek, gezmek için ara koydum

yok, biraz dinlenmek, yemek yemek, gezmek için ara koydum
    güzel olmuş... uçakta ikram pek iyi değil... iner inmez aynen basçarşı'ya geçersin... güzel "bureg"lerden yersin... 2 saat dolaşır, üstüne cevabini yer aynen dağa gidersin...

herşey güzelde bosnada kar yok :(

herşey güzelde bosnada kar yok :(
    hadi yaaa...

hadi yaaa...
    Geç cevap için üzgünüm... Hatta epey geç oldu ama güç olmasın öyle değilmi.. Neyse ben konuya gireyim, bosnaya kar olsun olmasın ben yinede gittim ve mükemmel eğlendim. Jahorina'ya ilk gittiğim gün epey sisli olmasına rağmen güzeldi, daha sonrada zaten şansıma biraz kar yağdı herkese tavsiye ederim, imkanım olursa tekrar gitmek istiyorum. Gündüz (daha doğrusu geç kalktığım için öğleden sonra) kayak, akşamlarıda Saraybosna'da zaman geçirdim. Pistler bence gayet güzeldi, en fazla 4-5 dakika lift sırası beklediğim olmuştur o da haftasonunda. Daha önceki senelerde sarıkamışa gittiğim için orasıyla kıyaslama yaparsak, pist sayısı daha fazla, telesiej kuyruğu daha az. Sarıkmamışta ağaçların araları çok sık olmadığından bolkar daha zevkli ve daha az riskli oluyordu, başka sebeplerde olabilir, jahorina'da baya zor anlar yaşadım ormandan sağ sağlim çıkabilmek için. Pistten çok ayrılmamak lazım.

Saraybosna ise harika, gece hayatı arıyorsanız çok güzel barlar var ve gece hayatı epey hareketli, hava dondurucu soğuk olmasına rağmen gece 12'den sonra bile sokaklarda birçok insan görmek mümkündü. kalabalıktan kapısı kapanmayan mekanlar gördüm :D mekanlarda fiyatlar çok uygun. sarajevsko gibi bi bira markaları vardı doğru hatırlıyorsam, gayet güzel şuanda aklımda kalanlar bunlar. sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler