SBM Extreme Group & Sezonu yine ilk biz açıyoruz 13 - 20 KASIM İSVİÇRE Saas-Fee' deyiz!... - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: SBM Extreme Group & Sezonu yine ilk biz açıyoruz 13 - 20 KASIM İSVİÇRE Saas-Fee' deyiz!...

Standart Cevap: SBM Extreme Group & Sezonu yine ilk biz açıyoruz 13 - 20 KASIM İSVİÇRE Saas-Fee' deyiz!...

yukarıdaki linkten skipass fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE

Standart Cevap: SBM Extreme Group & Sezonu yine ilk biz açıyoruz 13 - 20 KASIM İSVİÇRE Saas-Fee' deyiz!...

Alıntı skiboardmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarıdaki linkten skipass fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
    sadece saas-fee passi ok...

Konaklama hangi otelde olacak peki ?
    Ahmet GÜVEN

bide vispten sonra niye glacier exprees le gidilmiyo. bence çok keyifli bir yolculuk otobüsten daha çok keyif alınacağına inanıyorum ben. heleki geçtiği yerler manzara inanılmaz keyifli. hayatımda yaşadığım en güzel tren yolculuğuydu glacier exprees
    board : burton t6 162
    bağlama : burton cartel
    bot : burton ion

Alıntı justitiaomnibus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide vispten sonra niye glacier exprees le gidilmiyo. bence çok keyifli bir yolculuk otobüsten daha çok keyif alınacağına inanıyorum ben. heleki geçtiği yerler manzara inanılmaz keyifli. hayatımda yaşadığım en güzel tren yolculuğuydu glacier exprees
    bildiğim kadarıyla saas-fee'ye brig ya da visp'ten ancak karayoluyla gidilebilir...

Hangi otel olduğunu söyleyecek mi birisi
    Ahmet GÜVEN

All in Hotel Saas-Fee
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler