Burton Cartel EST ve tavsiyeleri...
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Burton Cartel EST ve tavsiyeleri...

Standart Burton Cartel EST ve tavsiyeleri...

Öncelikle herkese selamlar,

Aranıza yeni katılan birisi olarak daha önceden sizi takip eden birisiyim. Birkaç sezon ardından artık kendime down to top bir set düzüyorum ki malum yaz olduğu için fiyatlar uygun.

Elimde arkadaşımdan aldığım 2009 Burton Jerremy Jones 156 board var. (SPX'ten 2010 Burton Jussi 156 board'u alan arkadaşa burdan selamlarımı iletiyorum güzel seçim yaptı, yapmasaydı ben alıyordum )
    F/S bir board ve ben bundan mutluyum. Boy:1.70 Kilo:75+ oranlarım. Bu board'a Cartel EST takmak istiyorum fakat öncelikle şu anda bunu bulmak gerçekten zor. Yabancı bir siteden kargo haric 390TL gibi bir fiyata 2011 EST Cartel buldum ki, "Acid Test" rengi gerçekten çok hoşuma gitti. M almayı düşünüyorum. Fakat bir yandan'da 150TL daha kar edebiliceğim, EST sistemi olan bir F.S bağlama bulma şansım varmı diye düşünmeden edemiyorum. O kadar fazla site ve yorum baktım ki, artık ciddi ciddi kafam karışmış durumda.

390TL 2011 EST Cartel kaçırma derseniz, sipariş vericeğim : )

Şimdiden yorumlarınız için teşşekkür ediyorum.

Standart Cevap: Burton Cartel EST ve tavsiyeleri...

öncelikle hoşgeldin,bu konuda nues in fikirlerini al önce derim ben,ayrıca kendimizi tanıtalım topiğinede bekleriz
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Gökhan merhaba,

http://www.kartutkusu.com/dag-kafete...tml#post167967

Öncelikle seni bu başlıkta tanıyabilir miyiz ?

Bahsettiğin konu ile ilgili alakadar arkadaşlarımız sana yardımcı olacaktır ancak yaz sebebi ile biraz bekleyebilirsin.

Selam arkadaşlar,

Amerikadan sipariş verdiğim ürün yine amerikadaki olan kuzenime ulaştı. Şimdi tek dileğim bu ay onun bir an önce gelmesi. Ayrıca Bot seçimi olarak Thirty Two - Lashed 2011 düşünüyorum. Freedom Beyoğlu ile güzel bir konuşmam oldu, ekim sonu, kasım başı gibi geliceğini sölediler. Umarım 2011'de Lashed'ta en beğendim renk seçeneğide gelir.

Paylaşmak istedim
    The Jeremy Jones '09
    Cartel EST '11
    Lashed '10

Be a Good Man*
    tortoR

bot da baglamada 10 numara

2 bot var bende, 3. cusunu mu alsam diye dusunmeye basladim hatta :D

Up there with the best of the best

Bir sorum olucak sizlere, ben şimdi bilindiği üzere burton dejavu flying board alıyorum bugün yarın fakat bağlamalarda biraz sorun yaşıyoruz est bağlama olmayan bir bağlamayı est bağlamaya çevirmeye vida yada bir aparat olduğunu okumuştum bir yerde bu doğrumudur ? Eğerki doğru ise verim alabilirmiyim ? Est bağlamada istediğim olmadığından acaba normal bağlama alıp est' ye çevirilecek olan aparat yada vida ne olduğu konusunda net bilgim yok çevirsemmi diye düşünüyorumda. Sizin fikirleriniz nelerdir ?
    Not: Çok saçma bir soru sormuş olabilirim tamamen oradan buradan okuduklarımla size bu soruyu yönelttim,beni bu konuda aydınlatmanızı bekliyorum
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

Alıntı blg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sorum olucak sizlere, ben şimdi bilindiği üzere burton dejavu flying board alıyorum bugün yarın fakat bağlamalarda biraz sorun yaşıyoruz est bağlama olmayan bir bağlamayı est bağlamaya çevirmeye vida yada bir aparat olduğunu okumuştum bir yerde bu doğrumudur ? Eğerki doğru ise verim alabilirmiyim ? Est bağlamada istediğim olmadığından acaba normal bağlama alıp est' ye çevirilecek olan aparat yada vida ne olduğu konusunda net bilgim yok çevirsemmi diye düşünüyorumda. Sizin fikirleriniz nelerdir ?
    Not: Çok saçma bir soru sormuş olabilirim tamamen oradan buradan okuduklarımla size bu soruyu yönelttim,beni bu konuda aydınlatmanızı bekliyorum
    est bağlamada nasıl bişey istiyodunda bulamadın ? biz bugun westblue ile galleria spxteydik çeşit çeşit rengarenk est bağlamalar gördüm :D

Alıntı Ömer.T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    est bağlamada nasıl bişey istiyodunda bulamadın ? biz bugun westblue ile galleria spxteydik çeşit çeşit rengarenk est bağlamalar gördüm :D
    Ömer, ben online satıştan bakıyorum malesef yok ama, ben board bunu aldım DEJA VU FLYING V | Burton | SPXSHOP.COM Sport Point Extreme Online Satış Mağazası bağlamada bu SCRIBE EST | Burton | SPXSHOP.COM Sport Point Extreme Online Satış Mağazası sadece beyazı var :/ siyah yada sarı olsa güzel olacaktı ama....Bay kısmından small bile baktım yok hiç :/ neyse görselliğe bakmayacağım artık
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

Standart Re: Burton Cartel EST ve tavsiyeleri...

est borta est olmayan baglama takma... gerek yok...

Standart Burton Cartel EST ve tavsiyeleri...

Online satista yok gozuken cogu sey aslinda magazalarda tek tuk var bunuda sadece magazaya gidip stok kaydina baktirdigin zaman gorebiliyosun . Ornek: bugun 3-4 tane onlineda olmayan pantolon ve bedenleri buldum magazada. Zaten sezon bitti biticek daha kaymicaksan yurt disindan istedigini getirttir bence.
    Gnu Pickle 2013
    Union Contact
    Thirty Two Summit

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler