Doktor "dur kayma" !!! derse:((
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
40 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Doktor "dur kayma" !!! derse:((

Standart Doktor "dur kayma" !!! derse:((

evet kartutkusu sakinleri sağ dizde yırtık solda da 2.derecede deformasyon bulundu wakeboard rafa kalktı snowboard bile tehlikede 1 ay kadar ilaç kullanımı verdi doktor koşma kayma sadece sakince yürü dedi 1 ay sonra tekrar mr çeklip bakılcak aman dikkat edin sizde zorlamayın sonra yürümek bile ağrı veriyor:((

Ziyaretçi

Standart Cevap: doktor dur kayma derse:((

geçmiş olsun...umarım 1 ay sonra daha güzel haberler alırsın..

sen zaten wakeboard a gitmiyordun ki benim bildigim

trekking de daglarda bayirlarda cakil taslari falan zorlamistir dizleri. Az trekking e ara ver, bizim mavi - beyaz sahalara geri donersin eminim

Up there with the best of the best

Geçmiş olsun, sezona kadar bir şey kalmaz umarım.
    Dizlerdeki problemin sebebi nedir? Snowboardda en azından dizlerimin tehlikede olmadığını düşünüyordum da?

Gecmis olsun Dentist.
    Insallah cabuk iyilesersin.
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

İlaçla kurtarıyorsan iyi, benim sağ omuzdaki yırtık için ameliyat olmam gerekiyor.

Geçmiş olsun tekrar. Acil şifalar dilerim.

sağolun arkadaşlar board olan durumu biraz daha ilerletmiş yoksa başlatıcı bi etkisi yok sanırım ..

@dentist: geçmiş olsun... koşmaman, mümkün olduğu kadar merdiven çıkıp inmemen, dizini çok bükecek faaliyetlerde bulunmaman gerekiyor... çok bükme derken normal yürüyüş yapabilirsin... hatta faydalı bile olur... ilerisi için bacakları kuvvetlendirici egzersizlere başlaman da faydalı olacaktır... tabi çok zorlamadan, usul usul...

@drunk bat: snowboardun dizler için zararsız olduğunu kim söylemiş... kayağa göre daha az zarar vermesine tamam ancak risk her zaman var, bir başka deyişle sakatlanmak olası...

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaçla kurtarıyorsan iyi, benim sağ omuzdaki yırtık için ameliyat olmam gerekiyor.

Geçmiş olsun tekrar. Acil şifalar dilerim.
    ortopedik sıkıntıların pek çoğunda ilaç total çözüm değil ne yazık ki... acıyı azaltır, şişlik varsa indirir falan...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortopedik sıkıntıların pek çoğunda ilaç total çözüm değil ne yazık ki... acıyı azaltır, şişlik varsa indirir falan...
    Az önce telefonda bende öyle söyledim, ilaç ne kadar geçirebilir ki diye.

Benim doktorum "Yerinde olsam ameliyat olur, 6 ay spordan uzak durur, tamamen geçmesini beklerdim, ileri ki yaşta daha sıkıntı olabilir, çünkü sen sürekli spor yapan birisin, kas yırtığı kolay ve tedavi edilebilen bir rahatsızlık " dedi.

O yüzden ben ilk fırsatta olacağım Oli.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler