İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı

Post İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı

Kocaeli'nde Dünya Ödüllü Su Kayağı Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak Gölkay Park'ın açılışı Osmangazi Su kayağı takımının yaptığı gösteri ile yapıldı.
    Sporcular, Golkay ın su kayağı için elverişli olduğunu belirtti. Kocaeli'nde eylül ayında düzenlenecek olan Dünya Ödüllü Su Kayağı Şampiyonası'nın yapılacağı Golkay Park, kapılarını su kayağı sevenlere açıldı.

Bursa Osmangazi'den gelen su kayağı ekibi, Golkay daki açılış için ilk su kayağı gösterisini yaptı. Sporcular, kayakları ile yaptıkları akrobasi gösterisi izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Sporcular, Golkay Park'ın su kayağı için çok elverişli olduğunu, eksikleri tamamlandığında Türkiye ve dünyada çok önemli bir merkez olacağını kaydetti.

Osmangazi su kayağı takımı eğitmeni Selçuk Dağlar, Golkay Park'ın suyunun tatlı olmasının göle spor açısında artı puan kazandırdığını söyledi.
    Tesisin Türkiye'de sayılı tesislerden birisi olacağına inandığını kaydeden Dağlar, Tesis, kurulumu itibariyle planlanmış ve düşünülmüş. Konumu itibariyle çok büyük kazanç getireceğini düşünüyorum." dedi.
    Golkay Eğitim pisti ve diğer tesisleşme anlamındaki eksikler tamamlandığında İzmit için çok büyük bir kazanım olacağını düşündüğünü ifade eden eğitmen Dağlar, "Osmangazi de düzenlediğimiz Avrupa ve dünya şampiyonlarına göre Golkay daha avantajlı ama eksiklerin tamamlanması gerektiğini özellikle vurgulamak istiyorum.

Şu anda eğitim açısında birkaç eksiğimiz var. Onlarda hallolduğunda çok güzel bir tesise kavuşacağımızı düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan ise Golkay Park'ın 5–6 ay içerisinde Türkiye'ye örnek, dünyada da sayılı su kayağı merkezlerinden birisi haline geldiğini belirtti.

Doğan, "İnşallah kısa sürede bitecek. Golkay Park diğer eksiklerimiz tamamlandığı zaman eylül ayında Dünya Ödüllü Su Kayağı Şampiyonası'nı burada yapacağız. Bununla ilgili sözleşmeler imzalandı. Ve biz de bununla ilgili tüm hazırlıklarımızı yürütüyoruz. İnşallah 60 saatlik canlı yayınla İzmit ve Türkiye dünyada su kayağı şampiyonası ile gündeme gelecek." şeklinde konuştu.
    (CİHAN)

Kaynak : Bighaber.com

Standart Cevap: İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı

http://www.golkaypark.net/

İnternet sitesi'ne yukarıda adresten ulaşabilirsiniz.

Merak ettiğim konu nedense SukayPark resimleri var.

Standart Cevap: İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı

Park ı açmışlar ama bi internet sitesi açmamışlar, yoksa ben mi bulamadım??
    Kayak :Dynastar 8800 Legend - Atomic Race D2 SL 165 - Atomic Race D2 GS 186
    Bağlama :Dynastar Legend - Atomic Race 614 - Atomic Race 614
    Ayakkabı:Fischer Viron Soma 95 - Atomic Redster Pro 130
    Baton :Fischer RC4 Carbon - Atomic Race

Alıntı fdrrkmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Park ı açmışlar ama bi internet sitesi açmamışlar, yoksa ben mi bulamadım??
    http://www.golkaypark.net/index.htm
    Konu oliver_han tarafından (30-06-2010 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: link düzenlemesi

Cevap: İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı
    Flv Player - AVSEQ01
    İnternet sitesi'ne yukarıda adresten ulaşabilirsiniz

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendeki değişik bir körlük işte..
    Kayak :Dynastar 8800 Legend - Atomic Race D2 SL 165 - Atomic Race D2 GS 186
    Bağlama :Dynastar Legend - Atomic Race 614 - Atomic Race 614
    Ayakkabı:Fischer Viron Soma 95 - Atomic Redster Pro 130
    Baton :Fischer RC4 Carbon - Atomic Race

Alıntı fdrrkmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bendeki değişik bir körlük işte..
    yok est... ilk başta bende şaşırdım... .flv görünce... sonra ayıktım... linkleri de doğrudan web sitesinin adresi olacak şekilde düzelttim...

Önümüzdeki günlerde GolKay a gitmek farz oldu

Gitmişken Golkay Park sitesi hakkında da bir kaç öneride bulunalım kendilerine

Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1... Bu kadar yakında böyle bir tesis varken gitmemek ayıp olur.. Bu da bize yakışmaz..
    Iceman kano var mıymış ?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki günlerde GolKay a gitmek farz oldu

Gitmişken Golkay Park sitesi hakkında da bir kaç öneride bulunalım kendilerine

Gidin gidinde, oranın inşaatını yapan sivri zekalılara bir sorun bakalım düşenler nasıl çıkacaklarmış karaya...
    There must be some kind of way out of here

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidin gidinde, oranın inşaatını yapan sivri zekalılara bir sorun bakalım düşenler nasıl çıkacaklarmış karaya...
    Bakış açısı işte, anlayan adamın hali başka.

Dediğin çok doğru, bayağı bir mesafe var gözüküyor. Şu an görünen, taksimotor gibi araçlarla düşenleri tek tek alacaklar herhalde. O da çok uğraştırıcı bir durum.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler