İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı - Sayfa 2
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı

Standart Cevap: İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakış açısı işte, anlayan adamın hali başka.

Dediğin çok doğru, bayağı bir mesafe var gözüküyor. Şu an görünen, taksimotor gibi araçlarla düşenleri tek tek alacaklar herhalde. O da çok uğraştırıcı bir durum.
    Mesafeyi bırak gölün kenarları koca koca kayalarla dolu... Tek tek almaya çalışırlarsa 2 gün sonra ya o tesis kapanır yada herkes düşsün sonra almaya başlayın komutu gelir yöneticilerden...
    There must be some kind of way out of here

Standart Cevap: İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard severlere açtı

Patronun ilk mesajında sporcular "Eksikler tamamlanınca" demişler. Muhtemelen senin bahsettiğin sorunda bunun içerisinde.

Dediğin doğru, şimdi resimlere baktımda, bu olay kesinlikle "bir yerden kıyıya çıkılmalı" şeklinde olmaz gözüküyor şu hali ile. Mutlak suretle bir çözümleri vardır ama uygulamaya geçti m geçecek mi bilinmez. Yarın aklıma gelirse telefon açar sorarım.

Yüzen dubalar ile sorunu çözmek istediler 120000 TL fazla gelmiş

Kite sanırım Sukay ve Golkay arasında bir diyalog var. Bildiğim kadarıyla Golkay'ın board tedariğini Sukay yapıcak.

belediye ikiside

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesafeyi bırak gölün kenarları koca koca kayalarla dolu... Tek tek almaya çalışırlarsa 2 gün sonra ya o tesis kapanır yada herkes düşsün sonra almaya başlayın komutu gelir yöneticilerden...
    Genelde birşeyi yaptık mı, yapmak için yapıyoruz bu yüzden de baştan tam bir çözüm elde etmek zor oluyor :(
    Ben yinede umutluyum, bu kadar yakınımızda böyle bir tesis açılması çok güzel, eksiklerini de giderdiklerinde bizimde arada atlayıp gidebileceğimiz yeni bir tesis olacak Buna da sükür diyorum ve +1 diyorum

Arkadaşlar gidip gören oldu mu gölkay'ı?? Şimdi gitsek, malzeme kirelayabilecek miyiz, kıyıya çıkma sorunu filan, tesis açıldı ama tam hazır değil galiba??
    Kayak :Dynastar 8800 Legend - Atomic Race D2 SL 165 - Atomic Race D2 GS 186
    Bağlama :Dynastar Legend - Atomic Race 614 - Atomic Race 614
    Ayakkabı:Fischer Viron Soma 95 - Atomic Redster Pro 130
    Baton :Fischer RC4 Carbon - Atomic Race

Standart Cevap: İzmit Golkay Park, kapılarını su kayağı wakeboard sev

Şimdi bana buda nerden çıktı diye kızacaksınız ama ben ciddi ciddi su kayağı yapmayı özledim :P

İzmit teki Gölkay park ı görmek kısmet olmadı ama yaz gelip sezon açılınca gitmek için sabırsızlanmaya başladımmm...

Yavaş yavaş kendime bir wakeboard takımı almaya başlasam mı acep

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bana buda nerden çıktı diye kızacaksınız ama ben ciddi ciddi su kayağı yapmayı özledim :P

İzmit teki Gölkay park ı görmek kısmet olmadı ama yaz gelip sezon açılınca gitmek için sabırsızlanmaya başladımmm...

Yavaş yavaş kendime bir wakeboard takımı almaya başlasam mı acep
    Hip-Notics + Rafting ?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hip-Notics + Rafting ?
    Yok valla ben bu sefer oyumu Sapancadan yana kullanmak istiyorum, hem çok yakın hemde hesaplı

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler