SuKay Park Mı?Hadiii - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: SuKay Park Mı?Hadiii

Standart Cevap: SuKay Park Mı?Hadiii

Alıntı tekelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Antalya'ya gittim hatta geri döndüm(sağlık problemleri yüzünden).Bu yüzden hipnotics'ide göremedim.Bursa'ya döndüm sağlığım daha iyi durumda o yüzden hemen kaşıntı tuttu o yüzden sukay'a gitmiyor muyuz

geçmiş olsun tekelioglu. istanbul tayfası sonbahara atmış işi valla, bursalılar olarak gidicez biz anlaşılan

İyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Walla Narcicegi ben boş olduğum anda sukay'a kaçıyorum.Özellikle haftaiçi cidden çok keyifli oluyor.Haftaiçi seninde gelebilme durumun varsa bi liste oluşturalım haftaiçi bigün ayarlayıp gidelim hep beraber olmaz mı??

Oluuur bence pek güzel olur tekelioglu. Biz yarın gidiyoruz hatta freezeplayle. Haberleştik bugün yarın direkt ordayız dilersen sen de atla gel tabii bu mesajı okuduğunda zaten çok geç değilse.. olmadı haftaiçi de uyar bana uyarım her türlü programa

Off bana yol arkadaşı çıktı süper.Ancak ben haftasonu cidden ordaki kalabalığı sevmiyorum o yüzden haftaiçi burdan tekrar haberleşelim narcicegi.

tmmdır haberleşiriz o zmn tekelioglu.. şimdi ben sukay için hazırlanıyım yavaştan görüşmek üzeree

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler