SuKay Park Mı?Hadiii
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: SuKay Park Mı?Hadiii

Standart SuKay Park Mı?Hadiii

Herkese selamlar;
    Arkadaşlar gördüğümüz üzere bu ara havalar berbat ancak pazartesiden itibaren sıkıntı yok deniliyor.Bu yakınlarda bir organizasyon yapma şansımız olur mu?Ayrıca dilerseniz buttim'in ordaki gokart tanıdık sahibini tanıyorum ayarlayabilirim.Aslında benim amacım herkesle yüzyüze görüşüp tanışmak.Bildiğiniz üzere forumunuzda yeniyim ancak yakın çevremde tez canlılığımla tanınıyorum(elimde değil)

Standart Cevap: SuKay Park Mı?Hadiii

Alıntı tekelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar;
    Arkadaşlar gördüğümüz üzere bu ara havalar berbat ancak pazartesiden itibaren sıkıntı yok deniliyor.Bu yakınlarda bir organizasyon yapma şansımız olur mu?Ayrıca dilerseniz buttim'in ordaki gokart tanıdık sahibini tanıyorum ayarlayabilirim.Aslında benim amacım herkesle yüzyüze görüşüp tanışmak.Bildiğiniz üzere forumunuzda yeniyim ancak yakın çevremde tez canlılığımla tanınıyorum(elimde değil)
    Kardeş çarşambaya Kadar Gök Gürültülü Sağnak Yağışlı Diyor. Sukay biraz bozar gibi. Ama isterseniz hafta içi Muhterem Vamtes açılmış. Orda bi buluşma yapabiliriz.
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

muhterem vamtes ?
    Ahmet GÜVEN

Herkese selamlar;
    Tez canlılık iyidir. Bende bir Islak Hamburger buluşmasında dahil oldum bu tutkuya.

Bir kartingci daha kazandık desene. Nilüfer pisti harikayı ama araçlar çok pertti. Öyle piste yazık etmişler.

İstanbul Tayfa olarak yakında bi Sukay çıkartması yapmamız lazım bizimde. Arayı soğuttuk.

Nilüfer pisti bizim Bumod pistinin hemen altında ve dediğiniz gibi arabalarda asfaltta çok kötü durumda bu yüzden benim tercihim genelde Buttim'deki Tezcan abinin gokart pisti oluyor.Ayrıca izin alabilirsek yada uygun olursa sukay park'a giderken blackjack 55(kurşunsuz benzinle çalışan dev bi catamaran model) getirebilirim.Bu sayede de herkesin kanına model işini biraz daha sokmuş olurum

Nilüfer pisti bizim Bumod pistinin hemen altında ve dediğiniz gibi arabalarda asfaltta çok kötü durumda bu yüzden benim tercihim genelde Buttim'deki Tezcan abinin gokart pisti oluyor.Ayrıca izin alabilirsek yada uygun olursa sukay park'a giderken blackjack 55(kurşunsuz benzinle çalışan dev bi catamaran model) getirebilirim.Bu sayede de herkesin kanına model işini biraz daha sokmuş olurum
    Tekelioğlu, sanırım sende bizim etkin üyelerimizden biri olma yolunda ilerliyorsun

İstanbul ekibi olarak çıkaracağımız SukayPark turunda seninle mutlaka iletişime geçeceğiz.

Sen ismini soyadını ve telefonunu Bursa İl Sorumlusu La_Hawle'ye bildir.

Sitede baya bir Kartingci var. Wake sonrası mutlaka yaparız bir organizasyon.

Dediğin pist hakkında bilgi verir misin ? Uzunluk, araçlar, zemin yapısı, telemetri vs..

Walla elimden geldiğince her konuda herşeye hazırım diyelim direkt olarak Pistin direkt linkini buraya yazıyorum ancak umarım bir sorun teşkil etmez www.buttimpark.com site üzerinden inceleme yapabilirsin.Ayrıca bugün sukay park'a uğradım ama kızmayın sadece fotoğraf çekme ve gözleme yeme amacıyla gittim Bir kaç silüet yakalama çabası içine girdim(ışık çok kötüydü) hemde fotoları görüp sizleri gaza getirmeyi planladım(fotoların kalitesini düşürmek zorunda kaldım kusuruma bakmayın lütfen)

http://img534.imageshack.us/img534/3816/imgp6485.jpg
    http://img404.imageshack.us/img404/8441/imgp6537o.jpg
    http://img139.imageshack.us/img139/698/imgp6507.jpg
    http://img638.imageshack.us/img638/2363/imgp6505.jpg

Karting araçları üzerinde zaman ve pozisyon göstergesi mi ? Tekeli sen ne yaptın ? Sukay Turunu biran önce çıkarmak lazım İstanbul'dan

Resimler için teşekkürler. Güzel motive oldu. Patron Kazakistan'dan dönünce bir tur ayarlarız artık.

Walla açık konuşmak gerekirse araçların üzerinde pozisyon göstergesi falan yok.Ama bizim model otomobillerde de kullandığımız marka olan ve dünyanın en iyisi "amb" marka transponderlar kullanılıyor.Mekan rahat insanları zaten tanıdık ve iyi insanlar pist keyifli daha ne olsun(pistten hiç bir çıkarım yok bundan emin olabilirsiniz,her zaman iyinin arkasındayım).Sen izin işini ayarla daha pideli köfte yicez,wakeboard yapıcaz,bizim piste gidicez bira keyfi yapıcaz ohoo çok iş var Da tek problem var ben bu wakeboard işine yeni giriştim fena acemiyim bunu bir şekilde geliştirmemiz lazım,herkes bi el atsa beni milli sporcu yaparız

Merak etme sen yeni başlamışsın başlamadan bırakanlarımızda var dimi tifom abim
    Ahmet GÜVEN

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler