Şeytan her board gördüğünde dürterse...
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şeytan her board gördüğünde dürterse...

Standart Şeytan her board gördüğünde dürterse...

Burada baya yazılımcı arkadaş vardır herhalde, bir ricam olacak; Birisi benim kafamda ki bir board gördüysen kay Flag ini kapatsın.

Ne zaman başladığımı hatırlayamadığım Kaykayı (bir diğer board "SkateBoard") bıraktıktan sonra Snowboard tek kalmıştı gül gibi geçiniyorduk kendisiyle, (Gerçi bel fıtığıda o güle diken olacak ama hayırlısı) derken 2000 yılında arıza verdim Kiteboard videolarını görünce ama başlayabilmem 7 yıl sürdü, bu arada internette freebord diye bir alet gördüm, asfalt ta snowboard simulatörü gibi bişi kask dizlik dirseklik bileklik falan giriştim :D (gerçi şimdi malum bel fıtığından dolayı yemiyor) Kartalkaya' da bir çocukta snow skate gördüm yalvar yakar aldım, snowboard gibi bağlı olmadığından ne şekildeyken ayağın altından fırlarsa o şekilde uçup en olmayacak şekillerde konarak bir tecrübe yaşayıp vazgeçtim, çocukluğumdan beri Türkiyede de büyük dalgalar olsada bizde sörf yapabilsek diye bakarım, neyse uzun lafın kısası bunun bir "DUR" u olmalı; ama yok galiba.

Şimdi nerden çıktı derseniz şurdan: Dün akşam Ankara Realde dolaşıyorum akşam 9:50, kapandı kapanacak mekan, kasaya gidiyorum, bir baktım yerde bir kaykay. İşlemcide kaymayı yöneten süreç devreye girdi ve kapanmayan Flag yüzünden direk atladım üstüne 3-4 metre kadar gittikten sonra aletin bozuk tekerleğinin talebiyle kaykay durdu Newton'un yasalarına karşı duramayan Venery uçtu. Kolumda büyük alanlı hafif bir sıyrık bacağımda Pazartesi kiteboard yapmamı engelleyip engellemeyeceğini kestiremediğim bir hafif ağrı.

Sonuç: Siz siz olun şeytan da dürtse tanımadığınız boarda hemen atlamayın atabiliyor üstünden :D

Standart Cevap: Şeytan her board gördüğünde dürterse...

Gecmis olsun Venery, bundan sonram daha dikkat etmek gerek demeki
    tavsiye icin tskler
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

geçmiş olsun bro... korumasız boarda binmek yasak artık sana...

Venery çok geçmiş olsun arkadaşım. Kaykaya lisede ben çok binerdim. Öyle aman aman hareket bilmezdim ama üzerinde hızla gitmesi çok keyifliydi. Ne yalan söyleyim bir yerde görsem bende atlarım direk.

Alıntı Venery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada baya yazılımcı arkadaş vardır herhalde, bir ricam olacak; Birisi benim kafamda ki bir board gördüysen kay Flag ini kapatsın.
    Venery kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş , benimde işim yazılım ama şu flag ın yerini hala bulamadım

Alıntı Venery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç: Siz siz olun şeytan da dürtse tanımadığınız boarda hemen atlamayın atabiliyor üstünden :D
    Benide zamanında dürtmüştü o şeytan , 3 kaburga kemiğime mal olmuştu , seni çok iyi anlıyorum

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaykaya lisede ben çok binerdim. Öyle aman aman hareket bilmezdim ama üzerinde hızla gitmesi çok keyifliydi. Ne yalan söyleyim bir yerde görsem bende atlarım direk.
    Benim de özellikle ortaokul sonuna kadar en çok bindiğim zamandı. Çankayada otururdum Ankara, Kızılay ve çevresine gitmek için temel aracımdı aynı zamanda Tabi dönüş yokuş yukarı toplu taşım

hoplama zıplama olmazsa olmazdı ama cok iyiydim diyemem

hız pateninden sonra kaykayı hiç beceremedim (o kadar becerikli bir insan olmama rağmen ) ne zaman bindiysem o kaykaya hiç ilerlemedi ya da tam ilerledi ayağımdan kaymış hızla bensiz gidiyordu

not: Venery şiddete karşıyım ama en iyisi sen o şeytana bir tane patlat

Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.. İstanbul havası iyi gelir şimdi..
    arkadaş markette gördüğü kaykayın üzerine atlıyor... istanbul'da kim bilir neler yapmaz...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş markette gördüğü kaykayın üzerine atlıyor... istanbul'da kim bilir neler yapmaz...
    O zaman Caddebostan'a götürmeyelim O'nu.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman Caddebostan'a götürmeyelim O'nu.
    artık orası ev sahiplerine kalmış... bir şey diyemem...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler