Kartutkunları için " kışın kiteboarding " :)
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartutkunları için " kışın kiteboarding " :)

Wink Kartutkunları için " kışın kiteboarding " :)

Biraz çalıntı bir başlık gibi gelmiş olabilir ama ne yapalım

Gördüğüm en uçarı kaçarı, anormal, hatta çoğunluğa göre manyaklık olabilecek seviyedeki snowkiting görüntüleri. Ama ne yapayım izlerken bile suratımdan tebessümü atamıyorum, bende istiyorum demekten kendimi alıkoyamıyorum

Henüz snowkiting'e geçecek güvenim olmasa da kendime, yakındır, belki bu kış bile olabilir Yaz nasıl geçer belli olmaz ne de olsa...

[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=oumI83xK7kE&feature=pl ayer_embedded"]YouTube- Chasta Snowkiting[/nomedia]

Özellikle snowboard tutkunlarına kesin izlemelerini tavsiye ederim.

Standart Kar tutkunları için kışın kiteboarding :)

Yok böyle olmaz burası "kar tutkusu" neden sadece snowboardçular izlesin kayakçılar ne olacak diyen olabilir...

O zaman cümleten izleyelim

[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=qKuYEs5VI-s&feature=related"]YouTube- Stunning HD Snow Kiting Video[/nomedia]

Standart Cevap: Kar tutkunları için kışın kiteboarding :)

rüzgarı iyi bükmüş...

Daha wakeboardu becerememiş biri olarak bunun uçurtmalısı bana ciddi anlamda zor geliyor.

Ama öğrenildiğinde ise keyfinden geçilmez diye düşünüyorum.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha wakeboardu becerememiş biri olarak bunun uçurtmalısı bana ciddi anlamda zor geliyor.

Ama öğrenildiğinde ise keyfinden geçilmez diye düşünüyorum.
    Hayatında herhangi bir board sporu (skate, snow, wake vs.) yapmamış olan ablam, kiteboarda başladı ve yapıyor hani referans olursun diye belirtiyorum çekincesi olanlara

Snow kite başlığı altında konuşmak gerekirse, bunu uçurtma hakimiyeti olan, kayak, snowboard bilen herkes yapar diye inanırdım, ama artık kaymaya önce suda başlamanın sağlık açısından büyük faydası olacağını düşünüyorum

İstiyorum ama eğitim ve malzeme alımına zaman/para şu an ayıramıyorum ileride aklımda var diyenler için önce bir trainer kite alıp bulunduğunuz yerde rüzgar çıktıkça oynamak da çok faydalı olur o ayrı.

Standart Cevap: Kartutkunları için " kışın kiteboarding " :)

Emrah moskova'da donmuş nehrin üzerinde kıte yapıyorrr duyduk duymadık demeyinnn herşeyini kiralamış zevkten 14 köşeeeee))

Alıntı noperler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah moskova'da donmuş nehrin üzerinde kıte yapıyorrr duyduk duymadık demeyinnn herşeyini kiralamış zevkten 14 köşeeeee))
    boss bizi şaşırtmadı, tepeden tırnağa kiralayıp bi yolunu bulmuş yapmış yine yapacağını demek

Rusya şimdi içimi ısıttı işte...

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

sen gül öyle adam orada kalırsa görürsün
    yaza kadar kite yaparmış boss
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Yapar bak ona bişey diyemiycem )) olsun arada özlediğinde gelir o)
    Emrah'ın yerine ben rahatladım bu kış kıte yapamadım diye üzülüyordu

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler