Wakeboard Artık İstanbul'da - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: Wakeboard Artık İstanbul'da

Standart Cevap: Wakeboard Artık İstanbul'da

Peki burda eğitim fiyatları verilmiş. Diyelimki emeğin karşılığı olmaz, adamlar iyi bir eğitim sunuyorlar.

Bunu aldık ve belirli bir seviyeye geldik.

Artık eğitime ihtiyacımız yok diyelim. Normal wakeboardumuzu yapıcaz. Acaba bu mümkün olacak mı orada ?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki burda eğitim fiyatları verilmiş. Diyelimki emeğin karşılığı olmaz, adamlar iyi bir eğitim sunuyorlar.

Bunu aldık ve belirli bir seviyeye geldik.

Artık eğitime ihtiyacımız yok diyelim. Normal wakeboardumuzu yapıcaz. Acaba bu mümkün olacak mı orada ?
    Yani Zeki Müren de bizi görecek mi diyosun
    Bence mümkün olması lazım yoksa yalan olurr

Tahminimce bu işi bilmeyen insanlara yaptırmazlar. Çünkü sürekli düşen bir kayakçı, işletmeciyi çok uğraştırır. Sürekli motor geri dönecek, tekrar pozisyon alacak v.s.

Bu yüzden de doğal olarak eğitim ücretleri yüksek sanırım.

Ama siz işi öğrendikten sonra, en azından sürekli düşmedikçe daha uygun fiyatlarla normal kayak yapımına imkan tanınabilir.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tahminimce bu işi bilmeyen insanlara yaptırmazlar. Çünkü sürekli düşen bir kayakçı, işletmeciyi çok uğraştırır. Sürekli motor geri dönecek, tekrar pozisyon alacak v.s.
    evet işte tam olarak o benim :( bana yaptırmayacaklar o zaman sürekli düşen bir kayakçı olarak
    :((((((

hahahhh çok eskiymiş bu konu yeni fark ettim ee nolmuş sonucu istanbulda wake yalan mı olmuş??

Alıntı mawish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahhh çok eskiymiş bu konu yeni fark ettim ee nolmuş sonucu istanbulda wake yalan mı olmuş??
    Geçen bir üyemiz yazmıştı, yakında olacak diye. Bakalım öğretmenim.

Geçen yaz 5-6 kere teknenin arkasında wakeboard yapmışlığım var. Anlıyacağınız öneride bulunacak kadar tecrübem yok. Şu kadarını söyleyebilirim; ilk defa wakeboard yapacak birinin denizde öğrenmeye çalışması bana pek mantıklı gelmiyor, çünkü en zor kısmı ilk kalkışta ayağa kalkmak. Tekne ilk başta orantısız şekilde süratla sizi çektiğinde, dengeniz bozuluyo, kalkmaya çalışırken yaptığınız garip hareketlerden dolayı kol ve bacaklarınız zorlanıyo ve çoğu zaman board ayağınızdan çıkıyo, sonuç; hızlanmış tekne geri dönüyo, tekrar ipi size atıyo, denizin içinde board'u takmaya çalışıyorsunuz falan filan.. Bu uğraşlar sırasında acayip yoruluyorsunuz ve moraliniz bozuluyo, bir de işleyen taksimetre cabası... Geçen sene beraber denediğim arkadaşlarımdan bazıları hiç kalkamadı ve başlamadan pes ettiler. Cable park'ta hiç tecrübem yok ama videolardan gördüğüm kadarıyla direkt suya atlıyosunuz, daha kolay gibi gözüküyor. Bir de yorulunca iki üç kulaçla kıyıya çıkıp dinlenebilirsiniz, her ne kadar yorulunca tekneye çıkıp dinlenin, bu süreler sayılmayacak dense de, dinlenme konusunda su parkından rahat olmaz kesinlikle. Bir de denizin suyu tuzlu, gözü yanıyo insanın. Ayrıca, özellikle başta acemiler için dalgalı denizde board yapmak hoş olmayabilir, ben geçen yaz eğitmenin de tavsiyesine uyarak hep sabah erken saatlerde yapmıştım. Ankaralı olarak kıskandığım için söylemiyorum, ama boğazın dalgalı ve akıntılı sularında bu işin adam akıllı yapılabileceğini zannetmiyorum. Zaten wakeboard videolarını izlerseniz, neredeyse denizde yapan hiç yok.

O yüzden İstanbul'da wake yapma sevdasından vazgeçin, sapancada buluşalım

Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O yüzden İstanbul'da wake yapma sevdasından vazgeçin, sapancada buluşalım
    Sercim, İstanbul'da yapılırsa yine sanırım Hip-Notick, Sukaypark ve Sapanca gibi olur sanırım. Paintball'a geliyorsan buna da gelirsin herhalde

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler