Kartutkusu Tüplü Dalış Organizasyonu - Sayfa 2

Sonuçlar: Dalış Organizasyonu yapsak nerde dalmak istersiniz?

Katılımcı sayısı
12. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kaş

6 50.00%
  • Kalkan

0 0%
  • Fethiye

2 16.67%
  • Bodrum

4 33.33%
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kartutkusu Tüplü Dalış Organizasyonu

Standart Cevap: Kartutkusu Tüplü Dalış Organizasyonu 2010

Alıntı Dentist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer tarih uyarsa bende gelirim öğrenmek istyorum şu tüplü dalış olayını kıyısından köşesinden))nues e katılıyorum tekirova ii fikir olur sonra gezeriz sahil şeridinde
    Merak Etme Gözde olay çok basit. Dalışla ilgili bazı bilgiler

Nasıl Başlanacak Öncelikle 20 Kiloluk Bi Aygaz Alıcan (İpragazda Olur Ama Malum AYgaz En Eski Marka) Sonra Güzel Bir Dedantör.Mümkünse kullandığın tüple aynı marka olsun.mazallah suyun altında terslik çıkabilir. Akabinde 1 metrelik Aygaz Borusu. Bunların hepsini küçük bir can yeleğine bağlican. Hani şu küçük çocukların denizde giydiği türden. Efenime sölim ne kaldı geriya ha bide şişme bot. Suyun altında önünü görebilmen için bitane şeffaf naylon torba gerekiyor. Bunu kafana geçiriyorsun. Böylece suyun altında gözünü rahat rahat açabiliyorsun... Sanıyorum bunlar yeterli. Hayırlı dalışlar....

Bu ekipmanlarla güvenli dalış yaparsınız....

Heh şaka biryana konuyla ilgili Emrahın güzel bir başlığı vardı bir göz at istersen. Faydalı olabilir.

http://www.kartutkusu.com/su-alti-tu...-baslanir.html
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

hey bunu her sene yapıyor musunuz merak ettim??
    kaş dalış yapılabilecek en cennet gibi yerlerden.5yazdır ordayım; her insanını, her şeyini ciğerine kadar bilirim=) benim de 1yıldız eğitimim var, 28metreye daldım en çok=) dalış da bir nevi denizde uçmak bence; en huzurlu, en sessiz ve en kişiye özel alan.

yani bi daha olursa varım=)

sezon açılsın kartal-uludağ-ılgaz-palandöken-sarıkamız-erciyes-kartepe,davraz v.s.buralarda dalacağız
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

şaka bir yana millet şimdi kayağa boarda yoğunlaştı,su sporları nisan gibi ilgi çekmeye başlar diye düşünüyorum
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

oy verip yazdan gelen eski bir konumuzu canlandırarak anılarımızı tazeleyen değerli üyemizi tebrik ediyorum... yakalarsam öpücem...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler