Antalya'lı Wakeboardcular Burada - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Antalya'lı Wakeboardcular Burada

Standart Cevap: Antalya'lı Wakeboardcular Burada

Alıntı Night FLighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalyali degiliz ama wake'ciyiz olur mu
    olmamı yav doğuştan wakeciyiz)

Alıntı ramazansvs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende antalyadayım wakeboard hayranıyım.süper spor bursalılır nispet yapıyolardı her hafta sonu uludağa gidiyolardı bizde her hafta sonu hip-noticsteyizzzzzz)))kıskananlar catlasın:)
    heeçte bile kıskanmıyoruz biz kışın haftasonları hala uludağdayız yazında sukayaprkta
    Bursa 0Rh(+)
    Board: Flow Quantum
    Bindings: Flow Flite 4
    Boots: Forum The Formula

Dentist, Emrah(nicki hatırlayamadım), ramazansvs geliyormusunuz yarın hip'e ?
    There must be some kind of way out of here

Selam arkadaşlar;
    Ben 7 temmuz'da Antalya'da olucam.Daha doğrusu side askeri kampında olucam ve geldiğimde hpi-notics'ide merak ediyorum.Bu yüzden bu aralar buluşma düzenlerseniz hızlı bir girişle antalya'daki arkadaşlarla da tanışmak isterim.
    Saygılar...

Alıntı tekelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar;
    Ben 7 temmuz'da Antalya'da olucam.Daha doğrusu side askeri kampında olucam ve geldiğimde hpi-notics'ide merak ediyorum.Bu yüzden bu aralar buluşma düzenlerseniz hızlı bir girişle antalya'daki arkadaşlarla da tanışmak isterim.
    Saygılar...
    Tekeli, büyük ihtimalle bende hem iş hem tatil için Antalya seyahatine çıkacağım. Aynı zamana denk gelirse görüşürüz mutlaka.

Ben 7 temmuzdan 27 temmuza kadar orda olucam.Wala askeri kamp(çolaklı) tarafında umarım oraya yakın bi yerdedirde rahat rahat gideriz...Anti parantez( maverick sen bursa'ya gelme gelme sora way tekeli bende antalyadayım de) Her gittiğimde aklımdasın

Alıntı tekelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 7 temmuzdan 27 temmuza kadar orda olucam.Wala askeri kamp(çolaklı) tarafında umarım oraya yakın bi yerdedirde rahat rahat gideriz...Anti parantez( maverick sen bursa'ya gelme gelme sora way tekeli bende antalyadayım de) Her gittiğimde aklımdasın
    Bizim ev Lara'ya yakın. Çolaklı tam nerede bilmiyorum. Ama mesafe sorun değil, sonuçta Antalya. İllaki ayarlarız. Dediğin tarihler bana yüzde 90 ihtimalle uyuyor.

Bizim havacılık kulübünden çok iyi bir arkadaşımız var orda. Seni tanıştırırım onlada, model uçak konusunda sohbet ederiz.

hipnotics, çakış köyünde... side tarafından gelirken tabelasını görürsün zaten... aranızda kaldığı için orta nokta sayalım... orada buluşursunuz artık...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler