Kar Tutkusu Islak Hamburger Buluşması - 7 Mayıs 2010 Saat, 20:00 - Sayfa 5
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
50 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Kar Tutkusu Islak Hamburger Buluşması - 7 Mayıs 2010 Saat, 20:00

Standart Cevap: Kar Tutkusu Islak Hamburger Buluşması - 7 Mayıs 2010 Saat, 20:00

Beni de çikarin listeden , kalmadi benim islak falan yiyesim ,sinirlerim bozuldu iyice :(
    Afiyet olsun size ..

Standart Cevap: Kar Tutkusu Islak Hamburger Buluşması - 7 Mayıs 2010 Saat, 20:00

herşeyde vardır bir hayır...

Nedir bu sitenin son durumu yahuu
    Murphy'nin bugünkü durağı Kartutkusuydu galiba

Ben de katılım durumumun (zaten kesin olmayan) ne yazıkki gerçekleşemeyeceği haberini verecektim ama bir tek ben kalmışım baksanıza

hahha 40 yılda bi ıslağa geliyim dedim onda da iptal oldu ii mi görülmüş şey diil biz de karkedisi ile takıldık artık en eğlencelisinden.. başka bahara artııık

p.s. sürpriz sanatçı serdar diil bendim oliver üzgünüm

Hüzünle başlayan IslaK Buluşamaması neyseki sağlam bir ekibin bize teşrifiyle güzel bir "Kar Tutkusu Magelerde" Buluşmasına döndü

Gene Bekleriz ..
    Nam-ı Diğer : Meyc MıcMıc Mage Magi Meyç MeycikBaks

Harika misafirperverliğin için sana ve Cem'e teşekkürler Mage.

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başaracaksın wingmanim... kestirme bir köy yolu var... onu kullan...
    yetişemedim be leadmanim...köy yolu, möy yolu kar etmedi....ama geç de olsa kazasız belasız geldik çok şükür..

Alıntı la_hawle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yetişemedim be leadmanim...köy yolu, möy yolu kar etmedi....ama geç de olsa kazasız belasız geldik çok şükür..
    şehir içine girersen öyle olur tabi yavrum... sanırsam işten çıkınca eve gittin...

Extreme den la havleye....LA_HAVLE mail attım aldinmi?????

Alıntı Extreme Carver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Extreme den la havleye....LA_HAVLE mail attım aldinmi?????
    alamadım yaw extremeim carverım...gmaile mi attın?fabrika mailine mi?...gmaile giremiyorum...bi problem var..

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Bu Konudaki Etiketler