2010 Yaz Etkinlikleri
Sayfa 1/9 123 ... SonSon
82 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2010 Yaz Etkinlikleri

Standart 2010 Yaz Etkinlikleri

Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz hafta içinde İstanbul Islak Hamburger Buluşması'nda Mage,Kutay,Gökbey,Luniz ve ben, yazın yapabileceğimiz etkinliklerden konuşmuştuk.

Konumuz Kar Bitti Ne Yapacağız ?

Benim şahsi düşüncem forumu yazın nadasa bırakmamak.

Birçok seçeneğimiz var.

Karting Yarışmaları; Yeni yeni başlatığımız bu etkinlik herkesin hoşuna gitmiş gözüküyor. Devamı zaten gelecektir. İmkan buldukça tüm şehirlerdeki arkadaşlarımız bu etkinliği gerçekleştirebilir.

Halı Saha Maçları; Bilmiyorum forumda futbola meraklı ve top oynayan kaç arkadaşımız var ancak bu maçlarında yazın yapabileceğimiz yüksek katılımlı etkinliklerden olabileceğini düşünüyorum. Çünkü oynayanların dışında bayanlarında izleyebileceği geniş tabana hitap eden bir spor.

Her şehir kendi arasında toplanıp bu maçlar gerçekleşebilir.

Hatta büyük düşünmek gerekirse İstanbul, İzmir, Ankara ve diğer şehirler arasında harika maçlar çıkabilir. Tabi herkesin işi gücü var ha deyince bir araya gelinmiyor ancak İstanbul, İzmir, Ankara birer takım çıkartabilir. Diğer şehirlerde bulunan arkadaşlarda Anadolu Kaplanı olarak bir takım kurabilir ve bir hafta sonu turnuva yapabiliriz. Bence çokta güzel olur ama dediğim gibi kolay bir organizasyon olmaz. Ama oldu mu tadına da doyum olmaz.

Bisiklet Gezileri; Bisiklete binmeyenimiz yoktur ve çok keyifli bir spordur. Gökbey ile konuştuğmuz üzere bisiklet ile güzel geziler yapabiliriz. Özellikle İzmir ve İstanbullular bu konuda şanslı sahil yolları itibari ile. Sırt çantalarımıza koyacağımız malzemeler ile piknik ile bu etkinlik daha keyifli bir hale getirilebilir. Bisikleti olmayıp ama almayı düşünen arkadaşlara Gökbey ile yardımcı olabiliriz. Lakin ikimizde yeni bir bisiklet almayı düşünüyoruz. Belki bazılarımıza bisiklet çekici gelmeyebilir ama yapılacak bir geziden sonra tadını çok güzel anlayacaksınız.

Ada Gezisi; İstanbullular için düşündüğümüz bu etkinlikle bir gün sabahtan çıkılıp Adalar'da harika bir gün geçirebiliriz. Yine orda kiralayacağımız ya da yanımızda getireceğimiz bisikletlerle tur ve piknik yapabilir hatta denize girebiliriz.

Ziyaretler; Beşiktaş'ın Çarşı Grubu'nun farkı, yaptığı yardım organizasyonları ile sosyal bir grup olması. Bizimde farkımız bu olmalı diye düşünüyorum. Night Flight'in başlattığı kitap organizasyonu harikaydı. Dün TV'de Çarşı'nın Darülacezeye gerçekleştirdiği ziyarete gördüm. Bizlerde elimizden geldiğince yapacağımız yardımlarla çok güzel hediyeler alıp bu ziyaretleri gerçekleştirebiliriz. Örneğin İstanbul tayfa olarak 25 kişi 20 lira gibi bir para toplasak 500 liraya gideceğimzi yaşlı evine güzel birkaç hediye alabiliriz. Bu parayı hangimiz gereksiz şeylere harcamıyor ki ? Çok kolay gerçekleşebilecek bu organizasyon yapılabilir diye düşünüyorum. Ve her şehirdeki Kar Tutkunları bunu eş zamanlı gerçekleştirebilir. 3 şehrin birden aynı gün yapacağı ziyaret basında bile yer bulabilir.

Tavla Turnuvaları; Gördüğüm kadarı ile kulübümüzde tavla bilen çok arkadaş var. Yine her şehirde bu organizasyon kolay bir şekilde düzenlebilir. Şehir birincileride internet üzerinden karşılaşabilir. Bununda çok kolay gerçekleşebilecek güzel bir etkinlik olacağını düşünüyorum.

Su Kayağı; Hem Bursa hem Antalya'da yapabileceğimiz su kayağı birçok şehirden katılabilecek arkadaşlar için ulaşımı çok zor olmayan bir etkinlik. Biliyorsunuz ilkini gerçekleştirdik. Ve harika oldu. Bunun da devamı zaten olacaktır.

----------

Bunların dışında sizlerinde önerileri varsa burda paylaşabiliriz.

Ben İstanbul katılımcısı olarak, arkadaşlarla belirleyeceğimiz birgün yapılacak etkinlikler, nasıl ne şekilde olacağı, ve bunların tarihleri ne zaman olabilir konusunda bir buluşma talep ediyorum.

Bilgilerinize...

Standart Cevap: 2010 Yaz Etkinlikleri

valla iyileşme sürecimi göz önüne aldığımda ankara'dan geçerken yanıma uğra diyorum tifo...

Reis, zaten bu olaylar başlayana kadar sen ayağa kalkacaksın.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz hafta içinde İstanbul Islak Hamburger Buluşması'nda Mage,Kutay,Gökbey,Luniz ve ben, yazın yapabileceğimiz etkinliklerden konuşmuştuk.

Konumuz Kar Bitti Ne Yapacağız ?.....................

..................Ben İstanbul katılımcısı olarak, arkadaşlarla belirleyeceğimiz birgün yapılacak etkinlikler, nasıl ne şekilde olacağı, ve bunların tarihleri ne zaman olabilir konusunda bir buluşma talep ediyorum.

Bilgilerinize...
    Güzel düşünmüşsün ama birini unutmuşsun Küpeli ailesi mihmandarlığında hali hazırda kaba hatlarını şekillendirdiğimiz "piknik tüplü dalış" organizasyonu var
    İsteyen dalar istemeyen piknik yapar hesabı

Ve hatta yazın ilerleyen günlerinde toplu hareket edersek tekne kiralayıp mavi tur v.s. bile yapabiliriz... aha buda yeni aklıma gelen fikir nasıl?
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

Yapılabilecek o kadar çok sosyal faaliyet varki zaman ve paradan bahsetmek lazım. Örnek vermek gerekirse Antalya'ya 50 km yarıçapında bir alnada size sunulabilecek sosyal faaliyetler :

Bungee Jumping
    Paragliding
    Paintball
    Cable Park
    Su Parkı
    Jet Ski
    Para Sailing
    Mavi Tur
    Rafting

yahu say say bitmiyor. Siz en iyisi Antalya'ya taşının
    There must be some kind of way out of here

Karting +1
    Ada Gezisi +1
    Ziyaretler +1000
    Tavla Turnuvaları +1
    Su Kayağı +1
    Tekne Turu +1
    Paintball +1
    Bungee Jumping +1
    Rafting +1

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Karting +1
    Ada Gezisi +1
    Ziyaretler +1000
    Tavla Turnuvaları +1
    Su Kayağı +1
    Tekne Turu +1
    Paintball +1
    Bungee Jumping +1
    Rafting +1
    Çok güzel hareketler bunlaarr
    Herşey için +1907

katılıyorum..yazın boş durmamak lazım...İstanbul'da halı saha olayı olur da haftasonu yapılırsa kesinlikle katılırım..hatta yapalım kesin..aslında Tifo'nun dediği gibi turnuva hadisesi çok keyifli olur ama şehirlerarası organize etmek baya zor olur...

karting olayında zaten bi Nilüfer Karting olacak...onun dışındakilere de elimden geldiğince +1 (tabi tifo yolun dışına itmezse beni..)..

ayrıca ziyaretler ve yardım kampanyaları konusunda da tüm gücümle +1...

Her zaman her şekilde +1 bilemedin +2

hatta bir iki ilave..

Karting +1
    Ada Gezisi +1
    Ziyaretler +1000
    Tavla Turnuvaları +1 (buna mage+1)
    Su Kayağı +1
    Tekne Turu +1
    Paintball +1
    Bungee Jumping +1
    Rafting +1
    Piknik
    Konser
    Nam-ı Diğer : Meyc MıcMıc Mage Magi Meyç MeycikBaks

ziyaretler ile ilgili bolumu baska bir bolume tasidim, bilginiz olsun arkadaslar. konunun o kismini isterseniz orada konusalim

http://www.kartutkusu.com/dag-kafete...pabiliriz.html

Sayfa 1/9 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler