Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler

Standart Cevap: Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler

usenme meselesi degil bu, usenmiyorum ama anlasma sartlari gayet net

Standart Cevap: Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler

Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi tatiller.. Bizim için de tadını çıkartın oraların..
    merak etmeyin arkadaşlar sizleri en iyi şekilde temsil edeceğimizden şüpheniz olmasın
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Abi bugun tekrar denize girdim gelirken yanında güneş kremini unutma :D
    Erdem Şaşmaz

Belmare Hotel**** - Kuşadası
    www.belmarehotel.com

Alıntı kHaiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bugun tekrar denize girdim gelirken yanında güneş kremini unutma :D
    imrendiriyorsun beni ahahaha ama benim güneş kremine ihtiyacım yok necla sultan'a söyleyeyim alsın yanına
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Valla bu sene katılmak istediğim organizasyonların hepsi için şirketten izin almaya kalksam 3 yıllık izin hakkımı şimdiden kapatmam lazım

Bu sene süpriz bir şekilde karşıma çıkan İsviçre orgazasyonu zaten bütün planlarımı alt üst etti, kısmetse ada yada seneye geliriz

Bol eğlenceli bir tatil diliyorum sizlere

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bu sene katılmak istediğim organizasyonların hepsi için şirketten izin almaya kalksam 3 yıllık izin hakkımı şimdiden kapatmam lazım

Bu sene süpriz bir şekilde karşıma çıkan İsviçre orgazasyonu zaten bütün planlarımı alt üst etti, kısmetse ada yada seneye geliriz

Bol eğlenceli bir tatil diliyorum sizlere
    valla bu zermatt benimde planlarımı etkiliyor ama sadece internetten takip edebilrceğim sizleri benim için üzücü bir durum bekar olsa idim hiç kaçırmazdım gerçekten neyse canımız sağolsun sizde iyi eğlenin bizim yerimize
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ne zaman operasyon geçireceksin babuş,dilerim iyi geçer şimdiden geçmiş olsun,KhaiN e söyleyelim de ameliyat sonrası sanada iyi bir dönemde iyi bir yer ayarlasın
    Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inş...
    Yaw zaten şu olinin Ameliyatı bitsin Her organizasyona el mahküm katılacak :D geçen sezon tanışmak nasip olmadı :D
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Alıntı DarkMafia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw zaten şu olinin Ameliyatı bitsin Her organizasyona el mahküm katılacak :D geçen sezon tanışmak nasip olmadı :D
    haziran ayında bi sukaypark ziyaretimiz olacak tanışmak isteriz efem
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı DarkMafia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben seni gayet iyi tanıyorum dark...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler