Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler

Standart Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler

Değerli arkadaşlar,sitemiz üyelerinden KhaiN in sahibi olduğu Kuşadası ARORA OTEL de 19 Mayıs haftası necla sultan ile tatil yapmaya karar verdik,sitemize üye olmaları koşulu ile 2 arkadaşı daha yanımıza alıp 19 mayıs haftası Arora otelde olacağız gelmek isteyen olursa bekleriz efenim.
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler

akşam KhaiN ile görüştüm çok güzel fiyat verdi bizde daldık valla bizimkisi hem ziyaret hemde tatil olacak okulun stresinden uzaklaşacağız kısa bir süreliğine
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: Kartutkusu "Çorum" üyeleri 19 Mayıs haftası Kuşadası Arora Oteldeler

Alıntı Night FLighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süpermiş ...Şimdiden İyi eğlenceler,iyi tatiller dilerim .....
    teşekkürler jeremy alın sizde gelin efem
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

iyi tatiller seyirci baba... benim durumlar malum...

ooooh, bizim yerimize de eglenin, tadini cikarin tatilin

ben o hafta sonu isvecteyim

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi tatiller seyirci baba... benim durumlar malum...
    sen ne zaman operasyon geçireceksin babuş,dilerim iyi geçer şimdiden geçmiş olsun,KhaiN e söyleyelim de ameliyat sonrası sanada iyi bir dönemde iyi bir yer ayarlasın

Alıntı Night FLighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ; Jeremy 19 Mayıs'da Bursa Sukaypark'a Gitmek istiyormuş Bir aksilik olmazsa Bursa Yolcusuyuz .....

Ama size nazik teklifiniz için teşekkür ve saygılarını sunuyor
    bak sen şuna gelecek sezon için alacağım var Jeremy den,uludağ veya sarıkamış kurtuluşu yok benden
    şaka bir yana gelmek isterseniz şeref duyarız iceman night flight çifti ile tatil yapmaktan efem
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooooh, bizim yerimize de eglenin, tadini cikarin tatilin

ben o hafta sonu isvecteyim
    oohhhooo isveç dediğin yer şurası yaw LuniZ ışınlar kendini ve seni
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ne zaman operasyon geçireceksin babuş,dilerim iyi geçer şimdiden geçmiş olsun,KhaiN e söyleyelim de ameliyat sonrası sanada iyi bir dönemde iyi bir yer ayarlasın
    inş...

haklisin tabii

Hele Nitebore için Göztepe-Kadıköy.

Ben Bostancı'dan Kadıköy'e giderken, Nitebore'un ordan buraya gelmesinden daha çok üşeniyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler