Kitesurf Dersleri
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kitesurf Dersleri

Standart Kitesurf Dersleri

Ben kite yapmaya başlamayı düşünüyorum. Fakat yaz gelmeden (okullar tatil olmadan) bu işi kapmak istiyorum. Yani İstanbul ve çevresinde kite dersleri alabilceğim yerler var mı? Ben biraz araştırdım ve Burch Beach diye biryerde verildiğini gördüm internette fakat yazılan yazı 2007 yılına ait.

Standart Cevap: Kitesurf Dersleri

Alıntı 000passive000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kite yapmaya başlamayı düşünüyorum. Fakat yaz gelmeden (okullar tatil olmadan) bu işi kapmak istiyorum. Yani İstanbul ve çevresinde kite dersleri alabilceğim yerler var mı? Ben biraz araştırdım ve Burch Beach diye biryerde verildiğini gördüm internette fakat yazılan yazı 2007 yılına ait.
    Burch Beachte hala veriliyor sanırım ama emin değilim.Benim bi tanıdığım var İstanbul'da istersen yardımcı olabilirim.Öyle 1-2 haftada kapılacak bişey değil ama baya zorluyo insanı eğer fethiye tarafına gelebilirim diyosan orada daha uygun fiyata ders veren ve Türkiye freestyle , hız yarışmalarında birinci olmuş hocalar da var (ben ordan almıştım dersi ) .

Alıntı 000passive000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda başka heveslilerde var , mesela ben

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kutay , Merish ve Tin Soldier bu konuda en deneyimli üyelerimiz, onların desteği ile bu işe de al atacağız inşallah
    Benimde çok ciddi hevesim var bu olaya boss benide ekle listeye ama yine bi kabus yaşamayalım bordu veririz ama paraşüt extra fln
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kutay , Merish ve Tin Soldier bu konuda en deneyimli üyelerimiz, onların desteği ile bu işe de al atacağız inşallah
    Antalya'da Fethiye ve Patara'da yapılıyor..özellikle Patara'yı öve öve bitiremiyorlar . Bu tarafa tekrar gelmeyi düşünürseniz organizasyon konusunda ben de yardımcı olabilirim..Tabi il sorumlum beni desteklerse

kitesurf derslerinde %25 erken rezervasyon indirirmimiz vardı alaçatı, gökçeada ve istanbul için geçerli ders almak isteyenler varsa bana direk ulaşabilirler. sadece kartutkusuna özel tekrar erken rezervasyon fiyatlarını uygulayabiliriz.

0 542 661 8515
    0 542 661 8529
    0 216 478 2000
    Konu Gökbey tarafından (27-04-2010 Saat 21:01 ) değiştirilmiştir.
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE

Alıntı pleymo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya'da
    Antalya da kite surf yapilan yerin telefonu veya nerde oldugu bilgisini bilen arkadas biraz bilgi verirse cok cok sevinirim. Kite almak uzereyim, Antalya ile bir konusayim diyorum once ruzgar durumu, ne zamanlar nerde yapiliyor...gibi

acil bilgi lutfen

Antalya'da maalesef kitesurf yapılan bir yer yok çünkü Antalya'da düzenli olarak rüzgar alan bir bölge yok. Rüzgarı kovalayan birkaç kite'cı arkadaş var ; rüzgar varsa ortam güvenliyse, yüzücü yoksa kite yapıyorlar; kısacası pek uygun değil. Antalya'ya en yakın ders alabileceğiniz yer Fethiye ondan sonra da Gökova (Gökova'yı tavsiye ederim ben oradayım, hem güvenli ve öğrenmek için ideal şartlara sahip hem de rüzgar sezonda neredeyse hergün garanti). VE HEPSİNDEN ÖNEMLİSİ ders almadan ve öğrenmeden malzeme alıp ASLA KENDİNİZ DENEMEYİN .Bu kayağa veya snowboarda benzemez. Uçurtmanın gücünü nasıl kontrol edeceğinizi, tüm güvenlik kurallarını (hem sizin hem de civarınızdaki insanlar için) öğrenmeden kitesurf yapmayı denemek ÇOK ÇOK TEHLİKELİ OLABİLİR. Önce ders alın, ondan sonra malzeme almayı düşünün. Bir sürü malzeme kombinasyonu var ve bunların nasıl olacağını ancak ders aldıktan ve eğitmenlerinizle konuştuktan sonra anlayabilirsiniz.

2 yıllık bir moladan sonra aramıza tekrar hoşgeldiniz.
    değerli bilgilerinize her zaman ihtiyacımız olacaktır.
    keyifli forumlar.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Ayse hn bilgiler icin tesekkurler. Antalya da ben de yok diye biliyordum ama pleymo yazinca belki yapilmaya baslayan yerler vardir diye bir umut sorayim dedim.

Burda calisan ve snowboard yapmaya gittigim bir arkadasim var Fransiz, onun 3-4 tane kite i var. Birisini bana uygun fiyata satabilecegini ve bana da baslangicda biraz ogretebilecegini soyledi. Ama o da oldukca riskli olabilen bir spor oldugundan bahsetmisti. Sizin yazdiklarinizi okuyunca once ders alip sonra malzeme almanin daha mantikli olduguna karar verdim zira dedigim arkadas benimle saatler boyunca ugrasmayacak, sadece bir iki soyle yap boyle yap diye akil verecek.

Gokova'ya geldim gordum ama orda aksamlari tek basima canim cok SIKILIR diye oraya da gelip kalma yapmamistim daha once. Belki bu sene olur atlar geliriz.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler