[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Sarıkamış Kayak Merkezi - Sayfa 3
Sayfa 3/66 İlkİlk 123451353 ... SonSon
660 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Sarıkamış Kayak Merkezi

Standart Ynt: sarıkamışta kar kalınlığı

banada öle geldi

Bayramda Srıkamıştayız, umarım kar sıkıntısı olmazda doya doya 5 gün kayarız,
    Onur<br /><br />ROSSIGNOL&nbsp; &amp;&nbsp; ATOMIC

sarıkamışta karın erimesi gibi bir durum söz konusu değil yağdımı nisan dan önce erimez onun için sıkıntı yok bayram da benim yerimede kayarsın artık sarıkamıta ;D

escape bayramda gelmeyi dusunuyoruz soyle indirimli tarafından birseyler olmuyormu orada????
    Board : Burton Clash <br />Bağlama : Burton FreeStyle<br />Bot : Head<br />M.köy/Istanbul<br />GALATASARAY<br /><br />Z.Ö 1976 A Rh(+)

indirim olayı zannetmiyorum çünki konaklama problemi zaten var her yer yüksek fiyattan satıyor odaları otel sayısı az olduğu için rekabet yok

Standart Sarıkamış'da kar eridi mi?

Nasıl yani? Meteorolojide Sarıkamış kupkuru görünüyor. Burada 60 cm kar görünüyor. Hangisi doğru?

Standart Ynt: Sarıkamış'da kar eridi mi?

Anasayfadaki bilgi SnowStorm tarafından manuel olarak güncelleniyor. Meteoroloji'nin sayfasındaki bilgi doğrudur.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Bende sarıkamışı takip ediyorum, oradaki kar kalınlığında bir tuhaflık var. Sürekli 2 sarıkamış çıkıyor meterolojinin sayfasında sanırım birisi ilçedeki kar kalınlığı diğeri dağdaki. cumartesi günü sarıkamış için hem 50 cm hemde 2 cm görünüyordu..

Sarıkamışta kar kalınlığını bilmiyorum fakat sezonu geçen hafta açmışlar haberini aldım. Onur sana bahsettiğim arkadaşımdan aldım bu haberi. Kendisi şu an İstanbul'da ve akşam iş çıkışı buluşacağız. Tüm haberleri ondan alıp buraya yazarım. Sanırım bu gece yada yarın sabah erkenden de Sarıkamış'a gidiyor. Ordan canlı bağlantıya geçip tüm haberleri 1. elden alıp sitede yayınlayacağım ;D ;D ;D ;D
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

Supersin walla oraya gidipdekayamamak kabus olur. bırak bayramda kayamamanın hayalkırıklığını, kesin kar var diye ikna ettiğm arkadaşlar beni lin&#231; eder

Sayfa 3/66 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler