MIL/SIM Paintball
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: MIL/SIM Paintball

Standart MIL/SIM Paintball

Marhaba arkadaşlar,

Öncelikle ben de kayak sporunu çok sevdiğimi belirtmek isterim. Avrupanın birçok kayak merkezinin pistlerinin de "tozunu aldım".

Bugün sizlere, bildiğim kadarıyla, Türkiye'de fazla tanınmayan bir Paintball türünü kısaca tanıtmaya calışacağım.

MIL/SIM Paintball, açılımı: Military Simulation Paintball. MIL/SIM Paintball, Speedball'da olduğu gibi organizasyon tarafından belirlenen bir sahada oynanır. Bu saha Senaryo tipi Paintball'da olduğu gibi doğal ortamlarda, arazide, ağaçların arasında vs. kamuflaj kıyafetlerle oynanır. Ancak, farklılık burada başlar. Oyun 6' şar kişilik iki takım arasında oynanır. Turnuva kuralları geçerlidir. Takımdaki her oyuncunun bir uzmanlığı vardır. Rolüne gore de oynadığı marker ve gorevi farklıdır.

Görevine gore de giyidiği farklı kamuflajı vardır.
    Örnek:

Arkadaşlar kusura bakmayın bu akşam fazla zamanım yok. Konuyu boş zaman buldukça genişletmeye devam edeceğim.

Sorularınız varsa yazabilirsiniz.

Standart Cevap: MIL/SIM Paintball

Bilgi ve tanıtım için teşekkürler. Ciddiye alarak similasyon tarzında yapılan paintball gerçekten çok zevkli oluyor.

Snaypır in pozişın... Luniz baba bak Counter Strike
    There must be some kind of way out of here

e bu bildiğimiz counter strkie
    Kayak: Rossignol Zenith Z5
    Snowboard: Rome Anthem SS

cs den ziyade battlefield, Call of Duty:MOW falan desek daha dogru..

CS de gorev olayi yoktu ben enson biraktigimda :D
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

Alıntı LuNiZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cs den ziyade battlefield, Call of Duty:MOW falan desek daha dogru..

CS de gorev olayi yoktu ben enson biraktigimda :D
    yok bomba kur, yok rehine kurtar... onun yerine düşmanları temizlesek olma mı...

ben de painball yada benzeri aktivitelere katılıyorum ve eğlenceli gerçekten..

"AMA BU SİTE VE BENZERİ SİTELERDE SİLAH RESİMLERİNİN YAYINLANMASINA VE TANITILMASINA KESİNLİKLE KARŞIYIM"..

Lütfen yukarıdaki resimlerin kaldırılsın..
    ben burayı en azından birazcıkda olsa dağa sporları tutkunlarını sitesi olarak görüyorum..
    silahl resimlerinin bu denli sergilenmesinin çok yanlış olduğunu düşünüyorum..
    İST / A rh(-)
    Sefaya Vefa Göstermeyenin Cefası Daim Olur..

Alıntı test_interokul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marhaba arkadaşlar,

Öncelikle ben de kayak sporunu çok sevdiğimi belirtmek isterim. Avrupanın birçok kayak merkezinin pistlerinin de "tozunu aldım".

Bugün sizlere, bildiğim kadarıyla, Türkiye'de fazla tanınmayan bir Paintball türünü kısaca tanıtmaya calışacağım.

MIL/SIM Paintball, açılımı: Military Simulation Paintball. MIL/SIM Paintball, Speedball'da olduğu gibi organizasyon tarafından belirlenen bir sahada oynanır. Bu saha Senaryo tipi Paintball'da olduğu gibi doğal ortamlarda, arazide, ağaçların arasında vs. kamuflaj kıyafetlerle oynanır. Ancak, farklılık burada başlar. Oyun 6' şar kişilik iki takım arasında oynanır. Turnuva kuralları geçerlidir. Takımdaki her oyuncunun bir uzmanlığı vardır. Rolüne gore de oynadığı marker ve gorevi farklıdır.
    bize bi kendinizi tanıtırmısınız..??

tam olarak ne işle iştigal edersiniz..??
    İST / A rh(-)

oyundur hocam bu neticede. bence stres yapmaya gerek yok. küçük yaşta çocuklar bilgisayar oyunlarında bundan çok daha fazla zehirleniyorlar, elimizden birşey geliyor mu? dünyanın her yerinde birçok insan gerçek kurşunlarla vuruluyor. ona da pek birşey yapılamıyor.

barış satıyor ama alan kim? silahlanmaya karşı elbette mücadele olmalı ama paintball bunun için doğru platform olmayabilir.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı gokbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyundur hocam bu neticede. bence stres yapmaya gerek yok. küçük yaşta çocuklar bilgisayar oyunlarında bundan çok daha fazla zehirleniyorlar, elimizden birşey geliyor mu? dünyanın her yerinde birçok insan gerçek kurşunlarla vuruluyor. ona da pek birşey yapılamıyor.

barış satıyor ama alan kim? silahlanmaya karşı elbette mücadele olmalı ama paintball bunun için doğru platform olmayabilir.

peki abi siz bilirsiniz.. naticede moderator sizlersiniz siz karar verin..

ama yarın biride çıkıp yeni çıkan bir silahın resimlerini buraya koyup tanıtırsa yada başka silahları ozaman onada söyliycek bişeyiniz olmaz..
    ben sadece silah resminin burda ne işi var onu merak ettim..cevabımıda aldım..
    eywallah..
    İST / A rh(-)

moderatörlük olarak bakma olaya.
    sade vatandaş gökbey'in görüşleridir bunlar.
    farklı düşünen varsa çıkar ifade eder.
    ben de silahlara karşıyım ama silahı/ordusu olmayan bir toplumu gelir işgal ederler, gıkını çıkaraman. bakınız tibet'teki budist rahiplerin başına gelenler.
    maalesef bu dünyanın düzeni böyle. herkes aynı anda silahları bırakmadığı sürece tam olarak barıştan bahsetmek mümkün değil. gün gelecek dünyadaki yaşamın devamlılığı tehlikeye girecek, o zaman dank edecek bunların kafası.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler