MIL/SIM Paintball - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: MIL/SIM Paintball

Standart Cevap: MIL/SIM Paintball

benim de silah konusunda hassasiyetim var... karkedisine katılıyorum...

bu hassasiyet sempati mi yoksa antipati mi ben onu çözemedim.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Silah antipatisine sahip bir insanım ama şunu eklemekte fayda görüyorum. Silah kendi kendi kendini ateşlemez, tetiği çeken insandır. Dolayısıyla silah tanıtımından daha üzücü olan bir durum var ise o da bir şahsın silah sempatisi ile yaşamasıdır.
    There must be some kind of way out of here

Alıntı gokbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hassasiyet sempati mi yoksa antipati mi ben onu çözemedim.
    silahlara sempatim olması karkedisini haklı bulamayacağım anlamına gelmez ki...

başka sorum yok o zaman. tanık sizindir.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Bu konu neden bu kadar abartıldı ben çözebilmiş değilim açıkcası. Sonuçta burda tanıtılmak istenen PAİNTBALL silahları ve orda gösterilen silahlar herkesin görevi nedeniyle alacağı silah tipleri. Bu silahlar artık sokaklarda çocukların ellerinde.. Boncuklu tabancalarla birbirlerine ateş ediyorlar. Yani silah resimlerini kaldırıp sadece paintballdan bahsettiğinde sizin aklınıza silah gelmiycekmi? Sonuçta bu bir savaş simülasyonu..

arkadaşlar onu bunu bırakında ne zaman paint ball oynuyoruz onu söyleyin bana

Daha önce yapmıştım gerçekten çok eğlenceli bir aktivite

insanoğlunun kültüründe var savaşmak. insana sıkmasan domuza sıkarsın, göktaşına sıkarsın. din uğruna ne savaşlar olmuş. şimdi bir anda kökten söküp atmak mümkün değil.
    sonuç: savaş kötü birşey ama boyatopu değil. gidelim sıkalım birbirimize ve rahatlayalım.

sanıyorum sezon açılmaya yakın baş gösteren huzursuzluk sezon kapanınca da hortladı. bi anksiyete durumu var yani. gidip adrenalini sıkmamız lazım bi yerlere ,)

Evet kesinlikle katılıyorum. Bu site adrenalin bağımlılarıyla dolu ve bu adrenalini dışarı atamaynca birbirine bulaşıyor herkes. Acil adrenalin patlaması yaşanması gerek hemde 1-2 kişinin atması yetmez bütün herkesin yapması gerek bunu. Açıkcası ben sukayparkın açılmasını bekliyorum :D :D

bu ne vahşet yarabbi... kardeş kardeşi boyayla da olsa vurur mu hiç... :P

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler