Yurtdışından Alışveriş Sorular - Sorunlar
Sayfa 1/43 12311 ... SonSon
421 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yurtdışından Alışveriş Sorular - Sorunlar

Standart Ebay vs . İnternetten Kayak Malzemesi Siparişi - İmece

Arkadaşlar ebay deki board ve bağlama fiyatları hakında neler düşünüyorsunuz ?Çoğu arkadaşım oradan alışveriş yapıyor türkiye den daha ucuz olduğunu söylüyorlar. Ek bilgi olarak bilmeyenler için ebay türkiyedeki gittidiyor la aynı .....

ali_emre
    Ziyaretçi

Standart Ynt: Ebay vs . İnternetten Kayak Malzemesi Siparişi - İmece

ewet cok uygun fıyata bulabılıyosunuz...ben ayakkabı alıyorum ebaydan ama board ayakkabısı deıl...normal dısarda gıyebılecegınız....ustelık burdakı fıyatının yarısından daha az...ama aldıgınız urun ne kadar agır olursa shıppıng okadarda artıyoo...ayrıca usa den bazı urunler turkıyeye yollamıyor onada dıkkat etmek lazım...sımdı bı mont ıcın acıkartırmada wınner olarak gozukuyorum sanırım yrn urunun odemesını yapıcam....
    ayrıca sahte urunlere dıkkat ederım...urun almadan once seller feedbacklerı okumanı tavsıye ederım...

Ebay güzel ama en son 100€ üzerindeki ürünler için vergi ödemek gerekiyor diye biliyorum. Bir de board tarzı şeyler çok büyük ve ağır olduğundan taşıma ücretleri inanılmaz yüksek oluyor ve bir cazibesi kalmıyor. Ancak yükte hafif pahada ağır şeyler alınabilir ebay'den diyeceğim ama mevcut yasalar pahada ağır şeylere de izin vermiyor işte.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Ben E-bay yerine zaten yurt dışından getirilmiş malları satan gittigidiyor satıcılarından alışveriş yapıyorum. Emre nin de dediği gibi en önemli kriter satıcının geçmişte yaptığı işlemler.
    Örnek 750 YTl ye Canon S3 Fotoğraf makinası aldım piyasa satış fiyatı tahmini 1000 YTL gibi , yurt dışından da ancak 700 YTL ye getirtirdim , yani aradaki farka değmiyor bile hemde ertesi günü ürün elinizde oluyor

ben ebaye tövbeliyim herifin biri beni kazıklamaya çalıştı laptopu 500 dolar gidiyodu valla bide amerikadayız uğraş dur...

Standart Internetten Alışveriş :(

Merhaba Arkadaşlar.Öncelikle şunu söyliyim ben de malzemelerimi kiralama değil mümkün mertebe satın alma taraftarlarındanım.Fakat Gebzede oturuyorum ve bütçemin ya da vaktimin müsait olduğu her an malzeme satan dükkanlara ulaşmak gibi bir lüksüm yok.Deli gönül istiyo ki başka pek çok şeyde olduğu gibi kaymak için gerek duyduğumuz ihtiyaçlarımızıda netten satınalabilelim.Ya da hadi satınalmaktan geçtik,en azından karşılaştırıp seçim yapabileceğimiz kadar ürünü tek bi yerde bulabilelim.
    Başta bizim sitenin reklam veren siteleri dahil pek çok site denedim ama ilginç bi şekilde ya hepsinin ürün sayfası yapım aşamasında : ya da 2-3 ürünle geçiştirilmiş sunumlar...
    Yurtdışından çok güzel siteler var ama onların da ya Türkiye teslimatı yok yada ürünün 2-3 katı kadar kargo bedeli var >:(
    Belki bu topic girişimci bi arkadaşa ilham bile verir,hem onu zengin ederiz hemde biz alışveriş kolaylığı sağlarız.
    Tamam belki botumuzu,boardumuzu denemeden,dokunmadan almayız bir çoğumuz ama başta aksesuarlar olmak üzere pek çok ürünü netten seçerek alabilmek çok hoş olurdu....
    Böyle bi site ya da siteler varsa bende öğrenirsem adresi çoook memnun olurum ;D

Standart Ynt: Internetten Alışveriş :(

netten büyük alışwerişlere pek güvenemior bi çok insan malum o kdr çok üçkağıt olunca ama tanınmış sitelerden yaparsan bi prob çıkçağını düşünmüorum gitti gidiyorda bi kaç seçenek bulabilirsin link bulursam yazarım
    //kayak spordur&nbsp; SnowBoard SANAT//

Standart Ynt: Internetten Alışveriş :(

ebayden al gözlük aldık bir haftada geldi hemde ucuz

Arkadaşlar, forumda çeşitli bölümlerde bu konuya atfen girişler var ama hepsini bir ana başlığa toplamak iyi olur diye düşünüyorum:

1-İnternetten, yurtdışındaki sitelerden kredi kartı ile kayak alışverişi yapanların tecrübeleri (gümrük, süre, garanti, kalite)
    2-Hangi malzeme, hangi siteden alınabilir?
    3-Hangi markalar, hangi ürün grupları ile öne çıkar fiyat-kalite değerlendirmesinde vb?
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

Mesela, ben bir gözlük almak istiyorum. Ama hani bu suratı kaplayan geleneksel modellerden değil de, yeni yeni çıkan, daha ufak tipli olanlardan.
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

Sayfa 1/43 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler