Esnek(Soft-Flex) Boardlar Bilgilendirme Konusu - Sayfa 5
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
49 sonuçtan 41 ile 49 arası

Konu: Esnek(Soft-Flex) Boardlar Bilgilendirme Konusu

Standart Cevap: Esnek(Soft-Flex) Boardlar Bilgilendirme Konusu

Benim önerim bunlardır, esneklik sırasına göre

DC pbj,
    DC Ply-good wood ödülü
    Lib-tech BOx scratcher-good wood ödülü
    GNU street-good wood ödülü
    Lib-tech skate banana-good wood ödülü
    GNu Park pickle _good woodödülü
    Burton dominant

Ha çok esnek board gereklimi, o ayrı konu. ama esneklik sıralması bence budur. esnek board isteyenlere direkt DC derim. bence bir numara. DCnin torstein horgmo diye bir rideri var triple cork yapan o DC PLY kullanıyor mesela. cok esnek bir board olduğunu okudum

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B SEVEN S.BOARD 09

yada B DOMINANT S.BOARD 09 a bakabilirsin, ikiside iyi boardlardır ve fiyatlar gayet makul

Benim de esnek board arayışlarım devam ediyor , Quantum u satayım sonra bende bir Banana bakayım diyorum
    kendi mesajımdan alıntı yapmak komik geldi ama bu mesajda bahsettiğim Skate Banana yı aldım ve oldukça da memnunum.
    En azından bu sene de Banana ile yola devam etmeyi planlıyorum. SnowKite a başladığımda esnek board sorun yaratırmı bilmiyorum, deneyip görmek lazım

kendi mesajımdan alıntı yapmak komik geldi ama bu mesajda bahsettiğim Skate Banana yı aldım ve oldukça da memnunum.
    En azından bu sene de Banana ile yola devam etmeyi planlıyorum. SnowKite a başladığımda esnek board sorun yaratırmı bilmiyorum, deneyip görmek lazım
    Bence snowkite problem yaratmaz, zira skate banana o derec esnek bir board değil bence. yani all round olarak gayet güzel bir board, başka bpoardlara göre çok başarılı parkta ama aynı zamanda pist ve bol kar performansıda çok iyi. ama bariz esnek bir board isteniyorsa kesinlikle DC boardlara bakmak lazım, inanılmaz esnekler

Alıntı ryansheckler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence snowkite problem yaratmaz, zira skate banana o derec esnek bir board değil bence. yani all round olarak gayet güzel bir board, başka bpoardlara göre çok başarılı parkta ama aynı zamanda pist ve bol kar performansıda çok iyi. ama bariz esnek bir board isteniyorsa kesinlikle DC boardlara bakmak lazım, inanılmaz esnekler
    Aslında Banana esnektir ama DC baya bi esnekmiş
    İsim:  Devun_Walsh_ETRM_1_t1024.jpg
Görüntüleme: 657
Büyüklük:  149.0 KB (Kilobyte)

CemKa, dun Banana ve DC ile cektigimiz fotolari buraya ekleyebilir misin
    Haftaya gelecek yeni DC leri de ayrica incelemek istiyorum.

CemKa, dun Banana ve DC ile cektigimiz fotolari buraya ekleyebilir misin
    Haftaya gelecek yeni DC leri de ayrica incelemek istiyorum.
    Bu ikisi DC board arkadaslar

Bu da Skate Banana

Ahanda ekledim..

DC denen snowboard gercekten cok esnek arkadaslar ama bu en iyi board oldugunu gostermez. Esnek snowboardun da faydali oldugu alanlar kadar olmadigi yerler de var bunu unutmamak gerekir.

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ikisi DC board arkadaslar

Bu da Skate Banana

Ahanda ekledim..

DC denen snowboard gercekten cok esnek arkadaslar ama bu en iyi board oldugunu gostermez. Esnek snowboardun da faydali oldugu alanlar kadar olmadigi yerler de var bunu unutmamak gerekir.
    İlker de maşallah boardun belini kıracaktı neredeyse. Açıkçası DC yi de denemek istedim. Flow dan Banana ya geçince çok rahat etmiştim hareket yaparken. DC de nasıl olur onuda merak ediyorum , siteden birileri alsada bi tur binsek bari

Alıntı ryansheckler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim önerim bunlardır, esneklik sırasına göre

DC pbj,
    DC Ply-good wood ödülü
    Lib-tech BOx scratcher-good wood ödülü
    GNU street-good wood ödülü
    Lib-tech skate banana-good wood ödülü
    GNu Park pickle _good woodödülü
    Burton dominant

Ha çok esnek board gereklimi, o ayrı konu. ama esneklik sıralması bence budur. esnek board isteyenlere direkt DC derim. bence bir numara. DCnin torstein horgmo diye bir rideri var triple cork yapan o DC PLY kullanıyor mesela. cok esnek bir board olduğunu okudum
    Capita Horrorscope PROSHOP
    Bataleon Disaster PROSHOP
    da çok esnek boardlardır.

Dun Anadolu hisarindaki Q Sport a gittim ve Rome un Artifact rocker. Boardu ile tanistim.
    Esnek boardlar kategorisinden kesinlikle olmasi gereken bir snowboard kendisi

Solundaki boardda ondan birazcik daha sert fakat olie yapmak icin bicilmis bir kafyan gibi

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Bu Konudaki Etiketler