Kiteboard Fiyatları ve Dersleri Ne Kadar Tutar ?
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kiteboard Fiyatları ve Dersleri Ne Kadar Tutar ?

Standart Kiteboard Fiyatları ve Dersleri Ne Kadar Tutar ?

Kiteboard çok spesifik bir spor olduğundan profesyonellik ve board ile yapmak istediklerinize bağlı olarak fiyatlar da değişkenlik gösteriyor. Malzemelerin alt sınırı tümünü almanız durumunda, (kite, başlangıç seviyesi için uygun bir board, ipler, korunma ekipmanları ve taşıma çantası) 1500 $ dan başlıyor. İleri seviye kullanıcılar elbette ki bundan çok daha fazla harcamak zorunda kalacaklar. Ders ücretleri de pek ucuz sayılmaz. Günlük aldığınız derslerin ücreti saatlik 70$ civarında, iyi bir temel eğitim için en az üç gün ikişer saat eğitim almanız gerektiğini hatırlatırız. Ancak pek çok kiteboarder da var ki bu işi kendi keşfederek öğrenmiş.

Son olarak Kiteboard Türkiye’de Türkiye Yelken Fedarasyonu tarafından tanınmış Windsurf / Kitesurf sınıfı ile resmi spor kabul edilmiş profesyonel bir spor dalıdır.

Fazla zorlamadan denemekte yarar var, kolay gelsin!
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Cevap: Kiteboard Fiyatları ve Dersleri Ne Kadar Tutar ?

yanlıs hatırlamıyorsam 500 600 tl ydi 10 saatlikdrs
    istedigin kadar da yapabiliyorsun ders aldıgın gunlerde, ama yorucu oluyor, pek gucun kalmıyor extralara

Alıntı tin soldier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlıs hatırlamıyorsam 500 600 tl ydi 10 saatlikdrs
    istedigin kadar da yapabiliyorsun ders aldıgın gunlerde, ama yorucu oluyor, pek gucun kalmıyor extralara
    bu fiyata ekipman da dahil mi ? Bir kerelik oldugu icin vermeyi dusunebilirim. Hatta bir kac kisi alıp daha hesaplı halede getirebiriz

Geçen yaz iki arkadaşım Muğla Akyaka'da beraber ders aldılar 500er TL den, 3 gün boyunca 4 er saat sürdü galiba. Eğitmenin adı Hüseyin'di. Orada iki okul vardı zaten, birinin usta eğitmeni Hüseyin'di.

Bi de Hüseyin'in arkadaşları vardı, "naber moruk" falan şekilde konuşan. Kartalkaya'da ders verirken sesinden tanıdım birini, baktım ki o. Kim acaba, buradan biri muhtemelen. Sensen ben de

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu fiyata ekipman da dahil mi ? Bir kerelik oldugu icin vermeyi dusunebilirim. Hatta bir kac kisi alıp daha hesaplı halede getirebiriz
    dahildi
    hatta wetsuit bile veriyorlardı
    adam fransızdı michel
    eside egitmendi, ama ex wife
    cok tatlı insanlar

Bu Konudaki Etiketler