Skiciyiz.biz, Gezi-rehberi.org ve diğer sitelerde Kartutkusu na atılan iftiralar hakkında!
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Skiciyiz.biz, Gezi-rehberi.org ve diğer sitelerde Kartutkusu na atılan iftiralar hakkında!

Exclamation Skiciyiz.biz, Gezi-rehberi.org ve diğer sitelerde Kartutkusu na atılan iftiralar hakkında!

Merhaba Arkadaşlar,

Skiciyiz / Skiciyiz.biz sitesi yöneticilerinin iftiralarını ve Kartutkusu Ailesine halen saldırdıklarını üzülerek görüyorum.

Lütfen birilerini karalamaya çalışarak değil iyi şeyler yaparak yükselmek gerektiğini unutmayalım.

Skiciyiz / Skiciyiz.biz sitesi yöneticileri tarafından sitemiz ve şahsım adına mantık ve terbiye sınırlarını aşarak iftiralarını haksızca savuran, çamur at izi kalsın fikrini hayat felsefesi edinmiş kişilerin bazı sitelerde (skiciyiz.biz, Gezi-rehberi.org vs) hak yercesine yaptığı yazışmaların cevabını vereceğim.

Ben hiç kimse üzerinden 5 kuruş para kazanmış değilim, fakat bu iftira atan sitelerin yöneticileri sitemizden ayrılırken insanları kendilerine çekmek için ellerinden ne geliyorsa yaptılar ve ben o günleri affettiğim halde buna hala da devam ediyorlar.

Kartutkusu olarak hiç bir kuruluşu işimize gelmediği için kötülemedik , elimizden geldiğince herkese eşit mesafede olduk.

Skiciyiz.biz sitesinde yerden yere vurulan skiboardmania yı inceledik denedik ve memnun kalıp turlarını duyurmaya başladık. Çok da memnun kaldık. Daha sonra Sis turizm geldi. Onu da denedik , iyi niyetle sürekli çalışmalarına devam ediyorlar ve onların da turlarını duyurmaya başladık. Sezon boyunca hangi turu begendiysek destek olmaya çalıştık gittik ve hala da oyle yapıyoruz.Sitemiz sezon boyunca bütün turlara açık kalmıştır

Bundan sonra skiciyiz.biz ve benzer sitelerden atılan bu iftiralar hakkında da hukuki yollardan hakkımı arayacağımı özellikle bildirmek istiyorum. Ben ses çıkartmayıp kendi hallerine bıraktıkça daha da üzerimize geldiklerini ve tahammül sınırlarını aştıklarını görüyorum.

Son gittiğimiz Sarıkamış turu hakkında yazılanları aşağıda veriyor ve sizlerin insafına bırakıyorum.

faruk bulut
    60.00 x 40 = 2.400 TL Emrah Dincer sarıkamış turu forum üyelerinin sırtından kazanılan tur avantası , katılmayı düşünen tüm arkadaşları uyarmaktan başka elimden birşey gelmez . Emrah kardeşimi iyi tanıyan birisi olarak bunları yazıyorum kazancı yoksa değil sarıkamışa , kartepeye bile gitmez , kimbilir hangi firmayla ne pazarlıklar yaparak kazancını arttırmak için cabalamıştır bence bir acente kurmanın zamanı geldi Emrah kazancının vergisinide öde böyle faturasız iş yapma , ayrıca şu modası geçmik kartutkusu polarlarınıda değiştir artık . Asıl işine geri dönsende gerçekten kayak sporuyla ilgilenenler otel köşelerinde indirimli lift bulmak için binbir dil dökmese onun bunun rehberine .

gezi-rehberi.org/2009/11/17/kayak-tecrubelerim/

skiciyiz.biz/kartutkusu-bir-ticarethane-midir-forum-sitesi-midir-837.html

Herkesin kendi koşullarını kullanarak gittiği sarıkamış turunda ben kendime nasıl bir kar payı çıkarırım sorarım size herkes gibi ben ve ailem de paramı ödeyerek gittik Ailecek hak yemekten korkan bir yapıya sahipken, yukarıdaki yazıyı yazanlar ve benzeri gözü hırstan dönmüş kişilerin yorumlarına da buradan ALLAH ISLAH ETSİN diyorum

Bu yazıyı yazmamın sebebi, skiciyiz.biz ve benzer site yöneticilerinin attığı iftiraların etkisi ile , Kartutkusu ve benim ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin bu iftiralara kanıp, sitemiz hakkında yanlış düşüncelere kapılmamasıdır. Bu yüzden sitemizde bu konuda hakkında herhangi bir başlık açılmamasını rica ederim.

Saygılar...

Emrah Dinçer
    Konu Emrah tarafından (19-04-2010 Saat 09:11 ) değiştirilmiştir.

Cool Cevap: Skiciyiz.biz, Gezi-rehberi.org ve diğer sitelerde Kartutkusu na atılan iftiralar hakkında!

Tekrar merhaba,

Skiciyiz.biz / Skiciyiz sitesinde Kartutkusu'na yıllardır atılan iftiraların amaçlı bir şekilde devam ettiğini üzülerek görüyorum.

Bunun için de Çamkar Otel den kaldığım günlerin ödeme dökümlerini özellikle istedim.

Belgeleri buraya ekliyorum.

Merak eden olursa Çamkar Otel yönetimi ve muhasebe biriminden evrakları teyid ettirebilir

Bundan sonra da kendimi kimseye birşey açıklamak zorunda hissetmiyorum.
    Ne yazık ki her delinin kuyuya attığı taşı çıkartmaya kalkacak kadar boş vaktim yok

Sevgiyle kalın...
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   

Bu Konudaki Etiketler