04 NİSAN Pazar 2010 Uludağ Kayak & Snowboard & İskender & GoKart TURU
Sayfa 1/16 12311 ... SonSon
158 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 04 NİSAN Pazar 2010 Uludağ Kayak & Snowboard & İskender & GoKart TURU

Standart 04 NİSAN Pazar 2010 Uludağ Kayak & Snowboard & İskender & GoKart TURU

Evet arkadaşlar biraz önce Emrah ile konuştum. Konuyu açmaya karar verdik katılıma göre gidilecek yada gidilmicek son bir tur yapalım dedik.

Pistlerin Durumu:
    Kar yağışı mevcut. Kayan sayısı az olduğu için kar durumu güzel diye haberler geliyor.

Çalışan Tesis Durumu:
    Beceren-Yazıcı-Fahri-Kartanesi Makinaları çalışır vaziyetteymiş.

Yemek Durumu:
    Eğer 40-50 kişilik bir gurup toplanabilirse cafetaryayı açtıracağımm ve cay neskafe türü içecekler haricinde her türlü alkollü alkolsüz içecek beraberinde sucuk / köfte ekmek arası servis yaptıracağım.
    Şayet Gurup 10 kişilik ve kendi araçlarıyla olursa ozaman iş başa düşecek ve Bursa Gurubu üyelerinden biri olarak sizleri başımın üstünde ağırlayarak mangal başına geçicem. (Soslu Kanat - Köfte - Sucuk - Her Nevi Kırmızı Et Veya Balık (Gelen kişiler isteklerini belirttiği taktirde yoksa umduğunu değil bulduğunu kuralı geçerlidir.)) servisinde bulunabilirim.

Her şey bundan ibaret olup konuyu açmış bulunuyorum. Vatana Millete ve Ktye hayırlı uğurlu olsun diyorum.
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Standart Cevap: 04-Pazar 2010 Uludağ Turu

Anaaaaam.mangal çok güzel koktu,ben gelirim fakat araç sorunum var onu çözebilisem anca gelirim....
    +-1 diyeyim.....

Alıntı Night FLighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal walla Dark ...Açtın ya başlığı ...Bizi pazar Uludağ'a Getirticen ya ...Walla helal Olsun ...

Zuzu Ve ice Ve Emrah bu konuda ne diyorlar ? Ben sanki Dayanamayıp Gelicem Gibi....
    Hatta Airborne ve İkoncan'ı da arayıp hemen Gazlıyorum ..Kesin Evet Derler
    Benide arabanın üstünü bağla bari)))) bende geleyim :p

Standart Cevap: 04-Pazar 2010 Uludağ Turu

Bursadan yardımcı da gerekicek sanırım sana (-;

Ordayım (-;
    Palmer HoneyComb III Board
    Burton Shaun White Boot
    Drake F60 Bindings

Standart Cevap: 04 NİSAN Pazar 2010 Uludağ Kayak & Snowboard & İskender & GoKart TURU

yok öyle bişeyyy , yalannnn yalannnnn

valla noperler beni oyar içimede bade koyar

Aslında arabaya atlayıp ailecek gelebiliriz. Mangal falan yapıp sonra Bursa ya inince arada noperler in arkadaşlarına uğrayıp orada kalırız. Pazar akşamıda döneriz.

neee birde bu organizasyonun içine Nilüfer Karting ide dahil etmekmiii , çıldırmışsınız sizzzz

Standart Cevap: 04 NİSAN Pazar 2010 Uludağ Kayak & Snowboard & İskender & GoKart TURU

yaw hakkaten kayılacak kadar kar olur mu ki

@la_hawle : Sayın Sorumlu online bilgi istiyoruz yerinden...
    Nam-ı Diğer : Meyc MıcMıc Mage Magi Meyç MeycikBaks

arada nickim anıldı sanki valla bakıcı da yok çoluk çocuk gelebiliriz ama şu cartinge oyumu vermem için emrahın çocuklara bakıp benim yarışmam gerekebilir:P

Alıntı noperler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arada nickim anıldı sanki valla bakıcı da yok çoluk çocuk gelebiliriz ama şu cartinge oyumu vermem için emrahın çocuklara bakıp benim yarışmam gerekebilir:P
    yaw böyle eşim olsun canımı yesin , gık demem

Hayatım sen iste yeterki, ben oraya ufak çaplı bir çocuk yuvası bile açarım Bayan yarışçılarımız çoğalıyor gurur duydum valla

Mage ününü duydum gurur duydum. Kartutkusu cartinge katılan ilk bayan sürücü (mageten bahsediyorum)olarak sana da 1 madalya verilmesi gerekiyordu bence (ortalığı karıştırayım biraz )katılımlarının devamını dilerim

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw böyle eşim olsun canımı yesin , gık demem

Hayatım sen iste yeterki, ben oraya ufak çaplı bir çocuk yuvası bile açarım Bayan yarışçılarımız çoğalıyor gurur duydum valla
    Walla benim hanımda kartingi sever ama şu ara doktor yasaklı. Aksi halde kartig pistinde doğum yapan ilk kadın olarak tıp literatürüne geçer.
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Sayfa 1/16 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler